Po řadě tajemných vražd žen v areálu vysoké školy se detektiv z oddělení vražd a otec až přehnaně chránící svou dceru Johnatan Cole pouští do jejich vyšetřování, aby zachránil svou dceru a studentky, které studují na škole s dlouho pohřbeným temným tajemstvím. (Filmbox)

Morholt

Rozpočet na kečup byl minimální, takže se s ním šetřilo víc než je zdrávo. Vraždy se tak odehrávaly víceméně v náznacích a že se něco děje člověk poznal jen podle vyděšených ksichtů mizerných hereček. Na to, kdo je vrah, také nebylo těžké přijít už jen z toho důvodu, že bylo celkem jasné, kdo jím není. Beckerman se snažil tu bídu prokládat holkama v bikinách, ale ani tady se mu zase tak moc nevedlo. Za zmínku stojí jakž takž hrající Lala Kent a relativně nápaditý vrah, jehož talent byl ale trestuhodně nevyužit. 15% ()

Trevor

K hodnoteniu odpad som sa nepriklonil iba preto, aj keď to spmínam pomerne často, aby sa z jeho udeľovania nestalo nejaké klišé a hodnotím ním iba ozaj obrovské skvosty. The Row od neho nemá ďaleko, ale pár scénok je vydarených a najmä vďaka vyobrazeniu intelektu amerických študentiek vysokých škôl pri vstupe do sesterstva si film zaslúži hodnotenie 0,01% a preto nie je odpadom. Matty Beckerman však ostane v mojom hľadáčiku, pretože som zvedavý, aké hlboké dno až dokáže americká kinematografia dosiahnuť. ()

oveckaoa

Riley nastupuje do nové školy tam ji zaujme sesterstvo delta pí kde se dozví, že zde dříve byla její mrtvá matka, kterou nepoznala. V sesterstvu, ale někdo v masce ženské vraždí ženské a Rileyin otec policista se snaží vraha chytnout. Hodně slabý slasher kde nejde žádná vražda ani vidět většinou máchne nožem slyšíme zvuky a pak najdou tělo a to se opakuje. Zůstává tak jen otázka kdo tam vraždí takže je to buď maník,kterého na začátku odkopla holka případně maník, který dělá taxikáře pro ožralé a zfetované členky sesterstva nebo jakýsi psycholog případně vedoucí sesterstva. 10 procent za hlášku, že má jeden maník mikropenis to pobavilo :-) a za slušné dilema co si vybrat jestli kouřit robertka nebo si dat drogu přičemž kdo zvolí to první z sesterstva ho vyhodí :-) a za hlavní herečku na kterou se dá dívat . Odpad tomu nedám jelikož jsem viděl horší filmy a 2 hvězdy mě zase přijde moc jelikož jsem se nudil. ()

Johnny.ARN

Tak dementný film som už dlho nevidel. Neide ani tak o ten záver a motiváciu vraha, čo scenáristi nedomysleli a hlavne si uleteli s rokmi, ale proste kým sa to rozbehne, kým niekoho zabijú, kým sa niečo udeje, no pol roka snaď ubehlo. Do telky s tým po desiatej, keď už fakt nie je čo dávať. Len a tie ženské, že tam chodili skoro stále v plavkách 1 z 5 ()

silentname odpad!

"The Row" je pre mňa ukážkou toho, že lacné techniky absolútne nevedia spraviť dobrý film. Nie je jediná vec, čo by som tu dokázal vyzdvihnúť. Príbeh je priehľadný, postavy sú tuctové a miliónkrát videné, práca s kamerou neprináša absolútne nič, hudba v tomto filme je to absolútne najhoršie, čo som počul za celý rok a možno jediné, čo by som dokázal aspoň trošku vyzdvihnúť na filme je jeho myšlienka. Na výške pri vstupe do sesterstva sa vždy musia plniť úlohy na vstup a má to byť obrovská zábava, no niekedy sa to môže zvrnúť a potom sa po rokoch veci dajú do pohybu. Videli sme to miliónkrát a jediné čo ostáva zistiť je vraha. Lenže kým v iných filmoch môže byť odhalenie vraha aspoň trošku prekvapivé, tak v tomto filme nefunguje ani to. Je to viac-menej jednoduché a ku koncu si už budete absolútne istí, že viete, kto je vrahom. Plus ako som povedal, film má absolútne najhorší soundtrack za celý rok. Vôbec nevie vybrať správnu hudbu do jednotlivých scénok a jedno sa bije s druhým. Scénky to viac pribíja na kríž, než im dáva nejaké posolstvo. A potom je tu strih filmu, ktorý dokopy chce asi spôsobiť, aby sme nič dokopy nevideli a mali zo všetkého ohromný chaos. Vraždy vyzerajú tak otrasne, ako som asi nevidel nikdy. Kopec čiernych obrazoviek, ako keby niekto z toho povystrihoval materiál. Na to sa skutočne nedá pozerať. A okrem toho sú tu 2x scénky východu a západu sklnka, ktoré vyzerajú tak, ako keby mal čoskoro ísť spievať Elton John "Circle Of Life". To je tragédia. Ako som povedal, možno je hlavná myšlienka celkom okey, no v prvom rade sme to už videli spracované aj v niečom inom, a v druhom rade to na nás doslova film vystrelí ako keby chcel len ukázať, že má aj nejakú reálnu pointu. Môžete argumentovať síce, že Riley sa snaží počas celého filmu zistiť, čo sa vlastne stalo a dozvieme sa to o niečo skôr, než reálne budeme mať záverečné scénky, no film to absolútne nevie spracovať v čase, ktorý má reálne k dispozícii. Najprv riešime kraviny, pijeme, potom je tu sex a drogy a jedno s druhým. A tiež záverečné odhalenie vraha je tak prostoducho vysvetlené, že to neprináša filmu absolútne nič. Neviem čo viac ešte dodať. Pôsobí to lacno, je to napísané absolútne lacno, neprináša to divákom absolútne nič a vo filme alebo seriáloch určite existuje niečo iné, ktoré by spracovalo túto hlavnú myšlienku lepšie. Nie je jediný dôvod na to, aby ste toto videli, nie je jediný dôvod na to, aby ste mrhali svojim časom s týmto filmom. Hodnotenie: F ()

• Film má potitulkovou scénu. (griph)