poster

Krampus: The Reckoning

Horor

USA, 2015, 90 min

Režie:

Robert Conway

Scénář:

Robert Conway

Hudba:

Kevin Tye
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Určitě se najde pár lidí, kteří si tento film spletli s Krampusem (2015) od režiséra Doughertyho, ale já měl to "štěstí", že jsem viděl jako první správný film. Ani ten sice na mě moc valný dojem neudělal, ale proč se nepodívat i na další filmy s podobným námětem. Bohužel je potřeba si nalít sklenici čistého vína a říci, že většina z nich je ještě mnohem horších a tento kousek je toho zdárným příkladem. Nenáročný divák se u toho možná pobaví, ale já mezi ně určitě patřit nebudu. Je sice pravda, že je to o pověstný fous lepší než Krampus: The Christmas Devil (2013), ale to nic nezmění na tom, že jde o dost podprůměrnou podívanou, kterou klidně můžete přejít bez povšimnutí. Scénárista se sice snažil diváky obalamutit, co to jen šlo, ale příběh o zlé holčičce toužící po pomstě , voodoo panenkách a digitálním čertovi, postrádal většinu z toho, co by měl dobrý horor mít. Místy se sice podařilo vytvořit zajímavou atmosféru, ale tak se většinou dělo jen u samotných vražd. Těch je tu docela dost, jenže vše podstatné se stejně nakonec odehrálo mimo záběr kamery. Divák tak zůstal ochuzen o to nejlepší a musel se spokojit s hnusným digitálním tvorem, který měl připomínat mýtického Krampuse. Co už se však překousnout nedalo, byli špatné herecké výkony snad všech zúčastněných. Nevím, kdo ty herce vybíral, ale mezi nimi by snad i Paris Hilton dostala z milosti Oscara. Samozřejmě nesmí chybět ani trocha erotiky, která se snažila alespoň trochu rozptýlit všudypřítomnou nudu. 30%(14.10.2016)

 • kluk z Na
  odpad!

  Od prvních minut příšerně nudný a pak už se dá bavit jen na tom jak jsou ty herci trapní. Na hlavní protagonistku bych nesáhl koncem koštěte bylo vidět, že sexuální scény si vyloženě užívala, jak dlouho neměla chlapa, to samý ten její partner co vypadal jak John Locke ze Ztracenejch=D. Vypadal jako když trpí nějakou vadou obličejový mimiky. No koukal jsem na to, když všechny české free servery tento film nabízeli nebo možná ještě stále nabízejí jako jiný film, který se jmenuje taky Krampus, ale je prej lepší. =D(11.2.2016)

 • ricci.s
  *

  V posledných dňoch čo novinka to blbosť a séria veselo pokračuje. S takýmito prkotinami sa Conway môže dať vypchať. Protivné sociopatické dievčisko vyvolá smiešneho digitálneho Krampusa, ktorý každého spáli na uhoľ. Toto bolo na úrovni lacnej televíznej produkcie - démon nepodarený, nakrútené mizerne, hororová stránka vrcholne neuspokojivá a zaujímavé to nebolo ani omylom. Ťažko v tom hľadať niečo pozitívne.(3.11.2015)

 • hladass
  odpad!

  Chtěl jsem si lehce ukrátit čekání na Doughertyho Krampuse tímhle kusem, což se ukázalo jako hodně špatný nápad... Jede totiž o nízkorozpočtový a hlavně nudný kousek, ve kterém jedna psychopatická a extrémně protivná holčina vyvolá hnusně digitálního soptíka, který spálí každého široko, daleko... No a to je vše... O ději se nemá smysl bavit, hercích či atmosféře také ne, digitální soptík vypadá více než cokoliv jiného směšně, takže zasloužený odpad...(5.11.2015)

 • gogo76
  *

  Asi nebudem prvý, kto hľadal úplne iného Krampusa. Ešte prvú minútu som veril, že mám toho správneho. Vianočný stromček, babka, ale už o ďalšiu minútu som začal pochybovať, až som to po 15 minúte vzdal, pretože toto nemohol v časopise Cinema nikto ospevovať. Takto to dopadne keď v jeden rok vznikne film s veľmi podobným názvom.(21.2.2016)