Ratchedová, kterou povýšili na vrchní sestru, plánuje v nemocnici taneční večírek a požádá Gwendolyn, aby šla s ní. Lenore má pro Ratchedovou důležitou nabídku. (Netflix)

Necrotongue

Přestože se organizoval taneční večírek, odignorovali tvůrci catering, tudíž se v páté epizodě vůbec nevařilo. To mě dost zklamalo, v předchozím dílu to byla právě tepelná úprava, která ze mně vymámila čtvrtou hvězdičku. Ani večírek samotný mě nepobavil tak, jak jsem očekával, takže je mé hodnocení tentokrát vlažnější. 3*- ()

Trevor

VAROVANIE: MOJE KOMENTÁRE SÚ PRE VäČŠINU UŽÍVATEĽOV URÁŽLIVÉ!!! Môžu spôsobovať nevoľnosť, úzkostné stavy a depresiu!!! Celý čas som si hovoril že nato že to robí Ryan Murphy mi tam niečo chýba. A konečne to prišlo v tejto epizóde. FASHIZMUSIZMUS. Ten príšerný stereotyp jeho tvorby, biely rasistickí chlapi, sebavedomé ženy (teda až na bývalú vrchnú sestru, Sarah Paulsson ako nadčlovek musí likvidovať aj rovnaké pohlavie) ale najmä fakt že vrah sa v závere pozastaví nad zbytočnou vraždou lesbičky ale vražda katolíckych kňazov je politicky košér prinúti aj triezvo uvažujúceho človeka zvažovať v budúcnosti voliť krajnú pravicu :-D. Celý večierok je tak trochu umelý, výstupy novej postavy (nie preto že je žena, nie preto že je afroameričanka) divákovi pripadajú akoby sa besný pes utrhol z reťaze ale nakoniec prichádza ako je Murphyho dobrým zvykom pre niekoho prekvapivý zvrat a ktovie ako si Bonnie a Clyde budú na svojom road tripe počíňať...Lepší priemer, autor rozhodne ponúkol aj podstatne lepšie epizódy v AHS či dokonca aj v Hollywoode. ()

warrenur

Ze party vybuchne, nam pri Ratched-inom dokladnom planovani a spuste premennych bolo absolutne jasne. A nebol som ani presvedceny, ze jedna hypnoterapia vyriesila roztriestenu osobnost tej talentovanej vysokej pani. :) Klobuk dole pred jej vystupmi. Haluz, ale zabavna. Uvidime, co povie na vyvoj situacie pani s opickou (nemyslim Jankovsku v base), ktora slubila pekny baksis za ukladnu vrazdu. ()