O měsíc později se Ratchedová snaží zachránit Edmunda před elektrickým křeslem a nepřestává snít o novém životě s Gwendolyn. (Netflix)

Necrotongue

Nejednou jsem už psal o tom, že mám k lesbičkám vesměs kladný vztah, ale otevřeně přiznávám, že tady to neplatí. Ne, že bych se nějak změnil, ale při tomhle obsazení... Příběh minulou epizodou vykolejil, a teď už před sebou jen setrvačností hrnul hlínu a kamení vedle trati. Finále bylo prostě nablblé, a pokud mě mělo navnadit na další řadu, příliš se to nepodařilo. ()

Trevor

VAROVANIE: MOJE KOMENTÁRE SÚ PRE VäČŠINU UŽÍVATEĽOV URÁŽLIVÉ!!! Môžu spôsobovať nevoľnosť, úzkostné stavy a depresiu!!! Nakoľko už Ryan Murphy nemá oči, keďže mu pravé aj ľavé Oko dravca vypichol jeho stoporený trúd v prvej epizóde pri vraždách katolíckych kňazov tak sa v záverečnej epizóde aspoň fuckhimself do očných dierok svojim trúdom v momentoch keď mladá sebavedomá kakaová afroalfasamica postrieľala hneď niekoľko bielych mužov, medzi nimi policajtov. Nekonečný liberálny orgazmus ľavicových fašistov v momentoch keď černoško zabijak zabije bieleho muža, ktorý chráni zákon a živí rodinu totižto nemožno prehliadnuť nielen v komentároch na sociálnych sietiach ale aj v reakciách tunajšej liberálno-fašistickej spodiny v ich komentároch. Murphy v závere skrátka prestrelil, nezabudol na FASHIZMUSIZMUS v podaní afroamerickej sebavedomej alfasamice Charlotte Wellsovej, Betsy prirodzene spomenula že svet mužov nepotrebuje, veď ony sú MLADÉ SEBAVEDOMÉ ŽENY a tak pri najbližšej ceste vlakom bude následovať kopačka do hlavy prvej sebavedomej aromáckej alfasamice o sile výkopu pri americkom futbale v snahe zvrátiť stav zápasu pár sekúnd pred koncom gólom z poľa zo 60 yardov...toľko obvyklá časť komentára k epizóde v ktorej Murphy naplno prejavil svoj pocit mennejcennosti a na filmové plátno preniesol svoju traume z detstva. Pritom to mohlo byť oveľa jednoduchšie a dôstojnejšie, Mildred sa mohla dozvedieť od Edmunda že pestúnsku rodinu ktorá ich zneužívala zabila ona sama a nie Edmund, že túto udalosť tak potlačila vo svojom podvedomí až uverila svojej vlastnej lži čo ju mohlo vytočiť, Edmunda mohla zabiť v záchvate hnevu a sma sa nakoniec stať pacientkou sanatória pod dohľadom sestry Betsy. Lenže domina Sarah Paulsson svojim bičíkom nakladá Ryanovi Murphymu na jeho oholenú liberálnu sadomaso riť jednu nakladačku za druhou a tak záver táto dvojica prekombinovala tak až z neho spravili najhoršiu epizódu celej série...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra. ()

William_

Chápu že si autoři museli nechat otevřená vrátka pro 2. sérii, ale bylo to zde až moc okaté. Jinak jsem byl s finále 1. série spokojený, zase se na to krásně koukalo, kamera je odvedena na 1*. ()

LachtanShows

Extrémně dlouho jsem neviděl tak nezáživné, až přímo debilní finále seriálové řady. Potřeba Netflixu propašovat do každého svého výplodu homosexualitu a etnickou vyváženost půjde vždycky v rozporu s mými kladnými názory na danou věc. Postava Gwendolyn mi vzezřením i chováním vyloženě s*ala už od počátku a proměnu Sophie Okonedo jsem vůbec nepobral. Ta svým převtělením do dr. Hanovera atakuje příčku nejhorší seriálové postavy tohoto roku. Prosím druhou sérii bez Edmunda a nejlépe s McMurphym z knižní předlohy. K tomu ale po přiblblém konci zjevně nedojde... ()

warrenur

Priznam, ze ako to v zavere prekombinovali a pridali par wtf momentov s nicoho-nic navrativsou sa pacientkou, ma moc nepobavilo. Cakal som o cosi premyslenejsi koniec. Skoda, ze sa tiez nedotiahla linia s vypasenym muciacim senatorom. Ci bol opat re-elected. :) Ale rozumiem, ze trebalo namet do druhej serie a tak teda obratme proti sebe, charaktery, ktorych povodna misia bola uplne opacna. Za mna, lacny koniec. 45% ()