• Austrálie

Pákistán, 2018, 155 min

Ahsan Rahim

Ali Zafar, Ahsan Rahim

Ali Zafar

Aliho jsem měla celkem ráda. Nepatřil mezi mé nej, ale ráda jsem se na film s ním podívala. V tomto filmu jsem se do něj zamilovala. Je naprosto doknalý. Teefa mu sedne jako hrnec na zadek. Prostě super. A s Mayou jim to společně moc sluší. Jinak btw. o čem je film: Teefa dostane od šéfa za úkol unést z Polska dívku, kterou chce provdát za svého syna. Anya si naproti tomu myslí, že je muž, který ji měl pomoci utéci před jiným domluveným manželstvím. Co bude dál, je nejspíše jesné :D. Ovšem na tom film vůbec nestaví. Prostě si užijete vtipný, akční nášup.(3.9.2019)

Ali Zafar je tu fakt dobrý, chvíľu darebák najhrubšieho zrna, chvíľku mamičkin synáčik, chvíľu beznádejný romantik a nakoniec všetkých vytrieska ako žito. Hudobne to moc neexceluje, ale ako celok je to nadmieru dobré a pozerateľné, rozhodne veľmi pozerateľné :-)(9.12.2018)

Tenhle film je zábavný, akční i romantický. Ty pohledy, které ti dva na sebe neustále vrhají jsou prostě ... Je plný zvratů a nečekaných situací. Nechá si diváka myslet, že se něco stane a vzápětí přijde něco, co situaci obrátí. Nebylo to špatné, i ty dvě a půl hodiny za to stály. Oběma hercům to spolu slušelo a film plynul. Jen mi v něm cosi chybělo, něco mi na něm vadilo. Možná to bude tím koncem. Každopádně mi se celkem líbil a myslím, že ten čas nebude ztrátou času. Je však na každém, ať si vytvoří svůj názor. Tenhle názor může být jenom můj.(4.9.2019)