poster

Hannah Gadsby: Nanette (TV film)

Komedie

USA, 2018, 69 min

Scénář:

Hannah Gadsby

Hrají:

Hannah Gadsby

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

 • Janchor
  *****

  Není smutnější ironie, než snaha napasovat takhle silný a průlomový vystoupení do nějaký škatulky.(10.8.2018)

 • Patw
  ****

  Miluji stand up. Tento speciál od Hannah Gadsby je... těžké hodnotit. Na jednu stranu chci dát pět hvězd protože to by musel být člověk z kamene. Na druhou stranu, stand up je forma komedie a v tomto speciálu té komedie je tak 40%. Znám dřívější vystoupení od Hannah, ke kterým se zde vrací a jejich významu a důvodům proč svůj styl od té doby pěkně změnila. Ono přeci jen jde více o Ted Talk než o komediální Stand Up, když se nad tím zamyslím, ale ne ve špatném slova smyslu. O tom, že by tento speciál mělo vidět velké množství lidí nepochybuji, ale bojím se, že ne všichni budou odcházet nadšení z Ted Talku převlečeném za komediální vystoupení. Takže za mě 4* což je stále hodně.(27.7.2018)

 • -Bomba-
  odpad!

  Priserny. Kdyz uz dela stand up a mistama chce spis promlouvat lidem do duse, tak by to furt ale melo bejt vtipny. Jako to delal Bill Hicks. Fakt hrozny a spis depka.(17.7.2018)

 • Sentido
  *****

  Comedy with a FUCKING PUNCHLINE! 🖤(3.3.2019)

 • Luckyboy
  *****

  Vtipné to není, ani náhodou, místy spíše ironické, ale je to dokonale vypointované. Pokud někdo hledá klasický stand-up, tak dalšího Dylana Morena, Louis C.K., Chris Rocka a další, tohle není správná volba. Jde ale ve skutečnosti o jedno z nejsilnějších a nejzajímavějších uměleckých sdělení, o kterém je těžké si myslet něco jasného, definitivního, nebo ve skutečnosti vůbec přijít na to, jestli to je celé jenom ironie, nebo performance, nebo agitka, nebo očistná zpověď. Zaručeně ve vás ale zůstane pocit tenze, který bude nejspíše úměrný úrovni empatie a tomu, kam se na spektru bílý heterosexuální muž <==> ostrakizovaný člen minority zařadíte.(17.2.2019)

 • black8
  *****

  Trafila ma priamo do srdca. Jednoducho výborná stand up anti-comedy, do ktorej Hannah Gadsby vložila kus svojej duše, svojho životného príbehu a ja jej za to tlieskam a ďakujem.(28.6.2018)

 • Sadi
  *****

  Give her the damn Emmy.(18.8.2019)