Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet

• Nový Zéland

Komedie / Drama

USA, 2018, 110 min

• IQ Tiqe

Romantická komedie pro černochy. Proč fakt úplně cokoliv, co by mohlo být vtipný, musí vzápětí zabít teatrální přehrávání černochů?(5.3.2019)

Jak tohle jenom uchopit.. Musím říct, že bylo pro mě těžké na letu A320 ze SFO do YVR soustředit se na negerskou hovorovou angličtinu, ale tak nějak sem to doklepal. Komedie? jo. Drama? eh no tak trochu. Klišé? Jo! Holka za kundu, že si dělá z borca dobrej den? Bohužel jo. Přesah tedy v tomto případě poprvé ubírá a to není dobrou zprávou. Bez velkého mazání medu kolem huby, se jedná o stereotypní komedii na dlouhé, nudné, nejen zimní večery, která při troše štěstí neurazí. Nicméně aby pobavila, nebo zanechala dojem, to fakt nemá. Čistej trojitej průstřel průměrnosti. Maucta(4.3.2019)

• BOURQUE

Slabé a veľmi predvídateľný film. Povrchné herecké „performanci“ bez hlbších vášní a emócií. Osobné hodnotenie: 55% (*) (17.2.2019)

• Astonko

Mám pocit, že toto by fungovalo lepšie ako seriál. Pretože on ten dej dáva zmysel len mi prišiel taký, povedal by som, rozbitý. Ako keby mnoho mini-príbehov tvorilo jeden veľký. Miestami to pobaví, na komédiu nie však dostatočne. Tiffany Haddish mi už trochu začína liezť na nervy, pretože každú svoju postavu hrá úplne rovnako. Ako bonus veľmi dobre natočené erotické scény, ktoré sú však vzhľadom k deju úplne zbytočné. 4/10(13.2.2019)

• fruitixx

Zajímavý pokus s kontrasty, trochu přeháňky..nakonec klišé s dilematem.pro lidi co neví čí jsou.(8.2.2019)

• - Film bol natočený za 10 dní. (Astonko)