Hakan: Muhafiz (TV seriál)

The Protector

Akční / Fantasy / Sci-Fi

Turecko, 2018, 60 min

Z popisu to vypadalo slušně, bohužel v reálu příběhově nic zvláštního. Leyla pěkná, ale to je asi tak vše.(7.2.2019)

Překvapivě svižné někdy předvídatelné.(15.12.2018)

Paráda, napínavé, dějově vyvážené, herecky velmi povedené, už teď se těším jestli bude pokračování. Můžu jenom doporučit.(15.12.2018)

Nad očekávání kvalitní. Takový pohádkový příběh, který udrží pozornost po celou dobu. Rychle děj utíká, nikdy jsem neměla pocit, že něco časově pokulhává. Možná tomu pomohl i fakt, že díly mají kolem půl hodiny, max do 40ti minut. Kamera dobrý, soundtrack skvělý, některé nápady jsou střihově až dech beroucí. Herecké výkony kvalitní, uvěřitelné a intenzivní. Konečně jsem se dočkala rozvíjení postav a nečekaného obratu v ději. Nejvíce jsem si užívala doporučení a životní zkušenosti, které předával Mr Erman Hakanovi. Nebyly jen klišé v rámci seriálu, ale kvalitní rady i pro reálný život.(6.2.2019)