Těžce hodnotitelný film už ze své podstaty. Opravdu těžce se totiž hodnotí film o speciální jednotce Wega operující jen ve Vídni, která se s ničím u nás nedá moc srovnat a tak se svými pravomocemi divákovi přijde chvílemi spíš k smíchu. O to zajímavější to je, když si uvědomím, že film je vlastně rakouský. Která země by nám měla být blíž, než sousedi, no ne? Filmově ale film není zlý. Přes některé těžko pochopitelné momenty a jeden zvláštně pojatý zvrat s americkými botami se vlastně nejedná o úplně špatný film. A jelikož jsem film viděl na DasFilmFest, tak jsem měl možnost si užít i zajímavou diskuzi se sympatickým režisérem.(22.10.2018)

Tím, že postavy elitní jednotky WEGA jsou povahově všechny vedeny jedním směrem, ale nemají až na dva hrdiny společný příběhy je z toho nakonec drama dvou hlavních postav, jejichž vlastnosti má zvýraznit protipól v podobě humanisticky smýšlející pochůzkařky. Hlavní indicie k povahové katarzi hlavního hrdiny "identifikace bot" byla úplně směšná. Závěrečná scéna byla sice dramatická, ale kam vedla ? Rezišér v Lucerně sympatický, stížnost jedné divačky, že ve filmu nebyli hlavní postavou ženy, extremně nesympatická.(23.10.2018)

Čekal jsem o trochu více.Na projekci Das Filmfest,když nepříhlédnu co říkal osobně režisér,tak film dost načrtával kostru celého snímku.Podstata je daná,ale nic víc.Není to určitě drama u kterýho přestanete dýchat.Snímek je vcelku svižný,ale ty prvky rychlého střihu,hudby a celkového rozpětí filmu nakládají s filmem,že chci být filmem pomalu z Ameriky.Vlastně tu na nějaký velký emoce není čas,protože chvilkou jste zase o kousek dál někde se speciální jednotkou.Řekl bych,že film jede po povrchu a nechce se zažrat,protože by to některý divák nemusel vzít.Film od Stefano Sollima A.C.A.B, byl v tomto měřítku pro mě lepším snímkem.Tím nechci říct,že by to byl film špatný,jen docela zapadne a na jednotku WEGA brzo zapomenu.75%(20.10.2018)