Film o filmu GANGSTER KA (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2015, 10 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

"Bral jsem to jako jakousi výzvu k tomu, konečně se dostat trošku pod kůži tomu organizovanýmu zločinu." Tak se nám postavil film na příběhu antihrdiny, který musel budit i sympatie. Policajti přitom hráli policajty, bachaři bachaře a světe div se, celníci hráli celníky. To je celkem fajn, protože za mě se Káčko povedlo, i když největší zásluhu přikládám Padrinovi Čermákovi, který z Kraviece udělal takového sympaťáka, že bych nechtěl nikdy v životě potkat úplně stejně jako legendárního bosého chodce Krejčíře.(13.4.2016)

ČT2 HD - Dokument mě navnadil. Těším se na film do kina. 70%(16.9.2015)

Zdařilý "film o filmu", který nám dává nakouknout do zákulisí vzniku tohoto velmi povedeného dvojfilmu. Samotné snímky první i druhý díl jsou velmi dobře zpracované a myslím si, že po dlouhé době máme v Česku tvůrce, kteří umí natočit vskutku kvalitní český thriller.(16.7.2017)

• mira007

Tak moc toho ve filmu o filmu neukázali ani neřekli.(10.9.2015)

Slušný "trailerový" dokument, ktorý vás jednoznačne navnadí na túto českú gangsterskú minisériu. Je dobré si ho ale pozrieť ešte pred prvou projekciou filmu, nakoľko čo to sa dozviete zo zákulisia a vlastne sa vám nepriamo oznámi, čo vás vlastne čaká bez nejakých zbytočne prehnaných spoilerov. 65 %(12.2.2017)

• GASTON73

Režie: Zdeněk Holub, Kamera: Zdeněk Holub, Střih: Zdeněk Holub, Tereza Dondová(19.10.2018)