poster

Film o filmu GANGSTER KA (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2015, 10 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • mira007
  **

  Tak moc toho ve filmu o filmu neukázali ani neřekli.(10.9.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Bral jsem to jako jakousi výzvu k tomu, konečně se dostat trošku pod kůži tomu organizovanýmu zločinu." Tak se nám postavil film na příběhu antihrdiny, který musel budit i sympatie. Policajti přitom hráli policajty, bachaři bachaře a světe div se, celníci hráli celníky. To je celkem fajn, protože za mě se Káčko povedlo, i když největší zásluhu přikládám Padrinovi Čermákovi, který z Kraviece udělal takového sympaťáka, že bych nechtěl nikdy v životě potkat úplně stejně jako legendárního bosého chodce Krejčíře.(13.4.2016)

 • Marsik
  ****

  ČT2 HD - Dokument mě navnadil. Těším se na film do kina. 70%(16.9.2015)

 • majky19
  ***

  Zdařilý "film o filmu", který nám dává nakouknout do zákulisí vzniku tohoto velmi povedeného dvojfilmu. Samotné snímky první i druhý díl jsou velmi dobře zpracované a myslím si, že po dlouhé době máme v Česku tvůrce, kteří umí natočit vskutku kvalitní český thriller.(16.7.2017)

 • blondboss
  ***

  Slušný "trailerový" dokument, ktorý vás jednoznačne navnadí na túto českú gangsterskú minisériu. Je dobré si ho ale pozrieť ešte pred prvou projekciou filmu, nakoľko čo to sa dozviete zo zákulisia a vlastne sa vám nepriamo oznámi, čo vás vlastne čaká bez nejakých zbytočne prehnaných spoilerov. 65 %(12.2.2017)

 • GASTON73

  Režie: Zdeněk Holub, Kamera: Zdeněk Holub, Střih: Zdeněk Holub, Tereza Dondová(19.10.2018)