Reklama

Reklama

Karsten a Petra slaví Vánoce

  • Norsko Karsten og Petras vidunderlige jul (více)

Obsahy(1)

Karsten a Petra chodí do stejné školky. Oba dva mají své oblíbené plyšáky. Petra Slečnu zaječici, která se o Petru stará, když někdy moc riskuje. A Karsten má Lvíčka, který v noci perfektně vidí a umí karate. Když má Karsten strach, tak na něj Lvíček dává pozor. Blíží se Štědrý den, a tak mají malí kamarádi před sebou hodně příprav s dárky a výzdobou. Ovšem letos to vypadá, že to budou poněkud jiné Vánoce, než doposud byli zvyklí. Co musí udělat pro to, aby vše bylo jak každý rok… (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

hygienik 

všechny recenze uživatele

Rozhodne svojské, zamerané na čas strávený s rodinou (pečenie perníkov). Bez Santa Clausa a bez kresťanstva. Ježiško je tu kladený na roveň rozprávkových postáv, ľudové zvyky na svätú Luciu atd. Na druhej strane je tu zmena vianočných stereotypov (K čertu s tradicemi, založíme novou tradici!) a je to vrcholne infantilné. Mám zmiešané pocity. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Stejně infantilní a tupé jako seriál, jen divák musí vydržet hodinu a čtvrt, než to skončí. Aspoň že český dabing je dobrý a sem tam je i nějaká hláška - např. "Už cítím vánoční náladu" - "Já cítím něco spáleného" Pro dětičky kolem 5-6 let a mladší určitě slušné, jen je třeba se oprostit od norských zvyků (např. táta vaří, máma chodí do práce) a od vánočního skřítka, který nosí dárky místo Ježíška. Ale i o Ježíškovi nějaké to slovo padne. Pro rodiče mučení, pro dětičky radost. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama