• Ironfood
  *

  Scénárista zřejmě vycházel z předpokladu, že čím nesmyslnější a chaotičtější bude děj, tím větší to bude legrace. Bohužel se spletl. Za celý film jsem se asi dvakrát pousmál nějaké Sovákově hlášce, což je na komedii opravdu málo. Film nemá žádný spád a v podstatě všechny postavy se chovají naprosto nelogicky. Děj se občas posunuje vpřed tím stylem, že někdo najednou oznámí nové skutečnosti, které v podstatě popírají smysl předchozích událostí.(7.11.2013)

 • GIK
  ****

  Nebo snad čtyři? Celkově nesmyslný scénář nahrazuje vynikající Sovák, ale i další kvalitní herci, kterých je zde bezpočet. Všechny role Sovákovi padnou jako ušité. Nejlepší je asi v úloze gaunera a vynikající automobilovou honičku s Citroenem si náležitě užívá. Výborný je i jako novomanžel se svým dobráckým úsměvem. Rozvádějící se cholerik je taky dobrej. A každý z těchto typů se chlubí velice fešnou partnerkou, především kouzelná Kateřina Burianová stojí za to.. A co ten čtvrtý?? Celý film je podbarven výbornou Liškovou hudbou, která se neomrzí. A skvělý vtípek do vlastních řad na konec.(12.2.2017)

 • blackrain
  **

  Jiří Sovák by si určitě zasloužil pět hvězdiček. Odlišit od sebe ty tři chlapíky, kteří se díky shodě okolností ocitli všichni na jednom místě, muselo dát velkou práci, ale tvůrci z toho mohli vytřískat mnohem více. Záměna osob v sobě skrývá ohromný potenciál. Jen ho chytit správně za pačesy a pevně držet. Občas se mi ze všeho točila hlava.(5.9.2011)

 • Oskar
  **

  "Že jsou stejní? Kde jste sehnali dva stejný, dali jste si inzerát?" Jiří Sovák si tento film nemohl vynachválit. Přidělenou trojroli bral jako důvěru ve své schopnosti a dostal za ni tři honoráře, což na Barrandově způsobilo menší skandál. Hraje tři muže podezřelé ze zločinu, který žádný z nich nespáchal, a na jejich odlišení si dal opravdu záležet. Málomluvný kapsář, srdečný novomanžel, agresivní cholerik. Hlavně ten poslední se povedl a je jen škoda, že se tak nestalo v lepším filmu. Tři nevinní jsou totiž mizerná komedie. Místo aby Josef Mach důkladně promíchal osudy nic netušících hrdinů, všechny poměrně záhy shromáždí v jedné cele. Každý z nich ji pak opouští už s vědomím, že má dva dvojníky, takže následné záměny nikoho z nich nemají čím překvapit. 40%(10.4.2007)

 • J R C Pecuchet
  ***

  Jiří Sovák ve čtyřroli v celkem průměrné komedii. Ptáte se, jak to , že ve čtyřroli ? Kromě zlodějíčka, novomanžela a cholerika, který se právě rozvádí Jiří Sovák ztvárnil i skutečného vraha - promítače. Ten ve filmu vystupuje až na samém konci. Kdybych měl hodnotit pouze herecké kreace Jiřího Sováka, dostal by film pět hvězdiček. Bohužel kvalita scénáře zdaleka nedosahuje kvalit Sovákova herectví. Takže pouze za tři hvězdy.(5.9.2011)

 • Josef Bek

 • - Filmový debut Gábiny Osvaldové. (M.B)

 • - Natáčanie prebiehalo v Babiciach a Kamennom Újezde. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace