poster

Aru Zombie šódžo no sainan (TV seriál)

 • Japonsko

  あるゾンビ少女の災難

 • Japonsko

  Aru Zombie Shoujo no Sainan

 • Japonsko

  Aru Zombie shōjo no sainan

 • USA

  Calamity of a Zombie Girl

Animovaný / Akční / Horor

Japonsko, 2018, 80 min

Režie:

Hideaki Iwami

Scénář:

Ken'iči Kanemaki

Hudba:

Kó Ótani
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • q66
  *

  Po chvíli sledování tohoto filmu je celkem jasné, že má jít o osmdesátkový comedy slasher, nebo na něj alespoň odkazovat; jsou tu všechna žánrová klišé a postavy taky sedí, problém je to, že 95% filmu je skoro nestravitelná nuda - těch zbývajících 5% sice má nápady a občas je to i cekem prdel (takový headshot záchodem je chuťovka, až mi to ty klasiky osmdesátých let připomnělo), ale to nezachrání ten zbytek plný nudy a amatérismu... takže ve výsledku 3/10.(27.10.2018)

 • SonGokussj
  *

  :-D Už dlouho jsem se nepobavil nad tak trapnou a uhozenou věcí. A to v tom negativním smyslu. Po celou dobu jsem měl nutkání to vypnout, ale nakonec jsem vydržel. Jako, mohl bych tu vyjmenovat vše, co s tím není v pořádku, ale to nechcete... Bylo by toho moc. Vezmeme to z té druhé stránky. Co se mi líbilo: Že to nebylo ecchi, že to mělo jen 1.5 hodiny a už to víckrát nespatří světlo světa, death scény byly k popukání, příjemný příběhový zvrat na konci, "originální" smrt hlavní záporné postavy, zombie pes. Shrnutí: Je to blbost :-D 25 %(5.7.2018)

 • Jeoffrey
  *

  Viděl jsem první díl, který má celých 79 minut a jediné co můžu říct je, že tohle je taková hrůza, že kdyby pod tím bylo podepsané třeba studio Asylum, tak bych se nedivil. Příběh je tak pitomý že jsem občas jen nevěřícně koukal, navíc mi přišlo, že to je prostě jen další hororové béčko a kdyby se tu objevil nějaký odborník v žánru horor (já jich moc neviděl) tak by mi třeba i řekl v kolika dalších hororech se takováhle zápletka už vyskytla, protože originál to určitě nebude a já něco podobného (stejný příběh ale s jakože opravdovou mumií) viděl zfilmovaného třeba i v pornu... Navíc to určitě nebylo děsivé, takže horor - no nevím... K dalším věcem se vyjadřovat nebudu, trpěl jsem jak pes, ale mělo to alespoň 2K, tedy kozy a krev, takže se to dokoukat dalo, ovšem představa, že by tohle mělo mít pokračování mě děsí víc než celý první díl a dalším dílům se věnovat rozhodně nehodlám, ovšem myslím, že 79 minut stačí na to, abych řekl, že za mě hrůza a přidal i nějaké to hodnocení - 1/10(5.7.2018)