LachtanShows

Sice je znát tvůrčí snaha věci co nejvíce vyhrotit (jinak by totiž koncept seriálu ztrácel smysl), tentokrát ale nemůžu zkousnout, že mi chování postav absolutně nesedlo a právě proto mi průběh 6. dílu vůbec nebavil. ()

Olík

Konečně zase nějaké serióznější téma….téma s kterým se dá ztotožnit, téma v kterém se neřeší, jak se zbavit exkrementů. Tímhle směrem za mne byla cesta, ale teď když už se blížíme nešťastně k cíli, to je vlastně jedno. ()

fabecc1222

Opět zbytečně vážný díl. Byl bych raději, kdyby se tvůrci spíše uchýlili až k absurdně pojatému humoru, než tyhle vážné epizody, ke kterým vůbec neladí koncept komentátorů. Těm aspoň scénáristé pro tento díl napsali pár slušných hlášek a pojízdnou paletu?, kterou zná z obchoďáku každý. ()

honajz2

Tyhle vážnější epizody mi k tomu seriálu moc nesedí. Ale zase jsem se nenudil a pár hlášek (od moderátorů, samozřejmě) nebylo špatných, takže dám slabé 3* nakonec. Snad těch vážných epizod nebude tolik. ()

• V jedné scéně Eva (Jenovéfa Boková) tancuje „Floss“, což je známý tanec ze hry „Fortnite“. (SONY_)