Reklama

Reklama

Život je hra

(seriál)
  • angličtina Match (festivalový název)
Komedie / Krátkometrážní
Česko, (2018–2020), 4 h 6 min (Minutáž: 10–15 min)

Hrají:

Michal Suchánek, Petr Marek, Václav Marhold, Jenovéfa Boková, Vojtěch Hrabák, Roman Vaněk, Pavel Mencl, Jakub Klingohr, Anna Fialová (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Desetidílná adaptace norského sitcomu o klukovi, kterému je něco přes dvacet a má problémy jako někdo, komu je přes dvacet, takže chce přítelkyni, víc sexu a míň situací, v nichž si připadá jako úplný idiot. Štěpán je navíc neustále sledován dvěma „sportovními“ komentátory, kteří se se svou komentátorskou budkou ocitají u všech klíčových okamžiků jeho života, včetně těch intimních. (MALL.TV)

(více)

Recenze (42)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Škoda těch reklamních bloků. Není to úplná špatná koncepce, hodit nějaké životní situace mladýho kluka, udělat zaplétku a nechat to komentovat dva debily (Suchoše a Marka). Nejlepší díl "nezkazit to holubem" a "neukázat pindíka" tam se zahláškovalo velmi slušně.Samozřejmě situace v "utopit bobek" to je díl natočený vysloveně pro uživatele malarkey, ten si užije i když dostat do hajzlu korkáče je noční můra nás všech. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Věčné místní pohoršování nad jakoukoli bezvýznamnou internetovou jednohubkou, ve které místní komentátoři hledají zřejmě nějaké hlubší poselství, mne nepřestane udivovat... Nějaké díly lepší, nějaké horší, Štěpán je neskutečnej idiot, ale asi kdyby nebyl, neměli bychom seriál. Mně to přišlo fajn a bavil jsem se... 70% ()

Reklama

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Kreativní, zajímavý nápad, často vtipné, ústřední dvojice milá a šikovná, především Anička Fialová. Přeci jen však vztah není závod ani sport. Komentátoři děj neskutečně urychlují a dělají z něj trochu psycho, což pro mě bylo hodně nepříjemné. Soudcovat vztah mi nepřijde úplně ok. Pro mě žádná výzva sérii dokoukat. ()

easaque 

všechny recenze uživatele

+2* Na stránkách MallTV jsem narazil na zajímavý stream seriál, který natočil Jan Prušinovský, tvůrce docela originálních a oblíbených seriálů i filmů. I v tomto se nezapře originální provedení, ale po 2-3 dílech ani to nezakryje jednoduché a pubertální příběhy, které zaujmou především teenagery. Přesto nezavrhuju a silnější dvě hvězdy zase nejsou tak špatná známka a moderátorské výkony jsou kvalitní a docela vtipné. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Úroveň humoru je tu strašně proměnlivá. Někdy je to nářez, jako třeba u druhý šance, někdy trapárna, třeba u krádeže lahve, pohřbu nebo zapření ex. Celkově je to tak na 3-4. Marhold mi moc nesedí, nemůžu si pomoct, na druhý straně Suchánek je vynikající tou svojí dikcí a všemi těmi sportovními klišé. Celkově 3, mj. i proto, že to není původní, ale vykradený formát, a tudíž tady už nevidím důvod dávat body za nápad a hodnotím jenom provedení. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (20)

  • Michal Suchánek Petr Marek se během natáčení často vzájemně „odbourávali“ – smáli se ve chvílích, kdy neměli, a kazili tím scény. (SONY_)

Reklama

Reklama