Reklama

Reklama

Život je hra

(seriál)
  • angličtina Match (festivalový název)
Komedie / Krátkometrážní
Česko, (2018–2020), 4 h 6 min (Minutáž: 10–15 min)

Hrají:

Michal Suchánek, Petr Marek, Václav Marhold, Jenovéfa Boková, Vojtěch Hrabák, Roman Vaněk, Pavel Mencl, Jakub Klingohr, Anna Fialová, Michal Balcar (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Desetidílná adaptace norského sitcomu o klukovi, kterému je něco přes dvacet a má problémy jako někdo, komu je přes dvacet, takže chce přítelkyni, víc sexu a míň situací, v nichž si připadá jako úplný idiot. Štěpán je navíc neustále sledován dvěma „sportovními“ komentátory, kteří se se svou komentátorskou budkou ocitají u všech klíčových okamžiků jeho života, včetně těch intimních. (MALL.TV)

(více)

Recenze (41)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak zatím koment po dvou sériích, ačkoliv závěr 2. série evokuje, že je nejspíše v plánu i další řada. Velmi zajímavý a neobvyklý koncept, kdy hlavním nositelem humoru a informací jsou komentátoři, a nikoliv samotní účastníci děje. A právě komentátoři jsou zatím nejsilnější stránkou seriálu, ačkoliv i jim už v několika případech začne ve 2. sérii docházet dech. Možná by z toho byl lepší film, než seriál, kde je v případě dalších sériích značné riziko tvůrčí vyčerpanosti, která se začíná projevovat už ve 2. sérii. Kvalitu také sráží až neobvyklá záliba tvůrců v záchodech, a vším, co s nimi souvisí... ()

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Kreativní, zajímavý nápad, často vtipné, ústřední dvojice milá a šikovná, především Anička Fialová. Přeci jen však vztah není závod ani sport. Komentátoři děj neskutečně urychlují a dělají z něj trochu psycho, což pro mě bylo hodně nepříjemné. Soudcovat vztah mi nepřijde úplně ok. Pro mě žádná výzva sérii dokoukat. ()

Reklama

easaque 

všechny recenze uživatele

+2* Na stránkách MallTV jsem narazil na zajímavý stream seriál, který natočil Jan Prušinovský, tvůrce docela originálních a oblíbených seriálů i filmů. I v tomto se nezapře originální provedení, ale po 2-3 dílech ani to nezakryje jednoduché a pubertální příběhy, které zaujmou především teenagery. Přesto nezavrhuju a silnější dvě hvězdy zase nejsou tak špatná známka a moderátorské výkony jsou kvalitní a docela vtipné. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Don82 

všechny recenze uživatele

Scenáristicky a herecky je tento webseriál pevný v kramflecích a to se dneska zas tak často nevidí. Hlavní postavu Havlise není možné nemít rád. Jeho životní "útrapy" a tragikomické situace, do kterých se dostává svoji nešikovností mnohým připomenou nejednu reálnou předlohu. Život je hra jede čistě na gagy a funguje to skvěle a to i díky komentátorské dvojici Michal Suchánek a Petr Marek, která vtipnými hláškami rozhodně nešetří. ()

rigby 

všechny recenze uživatele

Suchánka nemusím, ale tohle mě hned prvním dílem zaujalo. Až asi na dva příběhy jsem byl ze dvou sérií opravdu nadšený. Spojení reálných situací a komentátorů je opravdu originální a vtipné. Humor se mi moc líbil, ačkoli občas byl až moc přehnaný až do nechutnosti (korek, holub). Ale proč ne. Oživilo to naši mrtvou scénu. Klidně bych snesl další pokračování. 4+ ()

Galerie (18)

Zajímavosti (20)

  • Kniha, kterou drží Štěpán (Václav Marhold) v ruce, je „Steven Spielberg“ od Philipa M. Taylora. (SONY_)
  • Štěpánovi (Václav Marhold) se na saku udělá flek od kečupu. Ten po chvíli najednou zmizí. (SONY_)

Reklama

Reklama