Neznám norský originál, protože je zajisté těžký k sehnání v našich končinách, ale ten nápad je naprosto dokonalý a první epizody téhle nevinné internetové komediální odysey mě fakticky uhranuly. Člověk se nejenom zasměje, ale i dost zamyslí nad tím, jaké by to bylo, kdyby nás při jakékoli každodenní situaci někdo sledoval a mohl nás litovat, nebo se nám absolutně vysmát. Jak už to u těchto internetových pokusů bývá, s přibývajícími epizodami to dost ztrácí na kvalitě (viz. Vyšehrad), ale mám splněno a jako celek to na mě zapůsobilo kladně a především odpočinkově. Úplně poslední replika seriálu je naprosto boží.(9.1.2019)

Kreativní, zajímavý nápad, často vtipné, ústřední dvojice milá a šikovná, především Anička Fialová. Přeci jen však vztah není závod ani sport. Komentátoři děj neskutečně urychlují a dělají z něj trochu psycho, což pro mě bylo hodně nepříjemné. Soudcovat vztah mi nepřijde úplně ok. Pro mě žádná výzva sérii dokoukat.(31.1.2019)

• easaque

+2* Na stránkách MallTV jsem narazil na zajímavý stream seriál, který natočil Jan Prušinovský, tvůrce docela originálních a oblíbených seriálů i filmů. I v tomto se nezapře originální provedení, ale po 2-3 dílech ani to nezakryje jednoduché a pubertální příběhy, které zaujmou především teenagery. Přesto nezavrhuju a silnější dvě hvězdy zase nejsou tak špatná známka a moderátorské výkony jsou kvalitní a docela vtipné. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](1.1.2019)

Opravdu mě překvapuje, že je to poprvé, co něco takového vidím. Originální nápad, vtip, sympatičtí dementi, retard, sex, šňoply, (a pravá hovna) se dají syntetizovat do deseti dílů o deseti výstižných minutách. Tenhle výpis svědčí o tom, že každý si v nich najde to své, a i kdyby ne, tak si může alespoň lámat hlavu nad vertikálem a horizontálem ;) . Přes všechny klady si ale musím přiznat, že je to totální hovadina, a tudíž nakonec nejvíc cením to, že Štěpán vypadá jako můj brácha a mám se mu za co tlemit :) .(23.1.2019)

Škoda těch reklamních bloků. Není to úplná špatná koncepce, hodit nějaké životní situace mladýho kluka, udělat zaplétku a nechat to komentovat dva debily (Suchoše a Marka). Nejlepší díl "nezkazit to holubem" a "neukázat pindíka" tam se zahláškovalo velmi slušně.Samozřejmě situace v "utopit bobek" to je díl natočený vysloveně pro uživatele malarkey, ten si užije i když dostat do hajzlu korkáče je noční můra nás všech.(15.1.2019)