Hlavní podezřelý: Unesené dítě (TV film)

Prime Suspect 4: The Lost Child

Hlavný podozrivý II.

Drama / Mysteriózní

Velká Británie / USA, 1995, 101 min

Velice povedený díl série. Všemu napomáhá krátká stopáž, což dává ději spád a prakticky od počátku do konce neutuchající napětí. Motivace všech postav jsou stejně tak neobvyklé a originální jako logické a uvěřitelné. A Helen Mirren to tentokrát mimořádně sekne.(11.11.2012)

Vlastně obyčejný příběh, ale brilantně natočený. 80%(12.2.2018)

Výborný diel, pre mňa možno aj najlepší.. asi aj preto, že je oveľa viac osobný, hoci len v náznakoch. O kvalitách Helen Mirren ani netreba hovoriť, ale ja musím oceniť aj vynikajúci dabingový výkon Kamily Magálovej, ktorá je podľa mňa kráľovnou slovenského dabingu.(4.2.2015)

Najväčšie plus a obávam sa, že aj jediné plus, je Helen Mirren.(8.8.2014)

Čtvrtý film ze série Hlavní podezřelý jsem viděla dlouho po prvních třech. Musím uznat, že se opět jedná o důstojné pokračování, i když laťku jedničky tento díl nepřekonal. Ta podle mě asi navždy zůstane nedostižnou, i když uvidím, jsem přece jenom zhruba v polovině. Moje oblíbená Helen Mirren nezklamala, navíc je to poctivá britská detektivka, jak má být. Unesené dítě má napětí, houstnoucí atmosféru a překvapivý zvrat. I když se asi dalo čekat, že ne všechno bude takové, jak to na první pohled vypadá...(9.2.2014)