Reklama

Reklama

Recenze (12)

Marze 

všechny recenze uživatele

Diana a Matthew se vydají na cestu, aby porozuměli tajemství starého pergamenu. Jejich vztah se vyvíjí a ohrožuje křehký mír, který dlouho existoval mezi čarodějnicemi, vampýry, démony a lidmi. Adaptace knihy Deborah Harknessové se zdařila, ale mě to vůbec nezváhlo. ()

kklepkaa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

U mě stačí málo... třeba trailer a hned se pro něco nadchnu. Poslední dobou seriály moc nestíhám, ale na tenhle jsem si čas našla a musim říct, že si toho času budu muset vyšetřit daleko víc, protože tohle se vážně povedlo. A naprosto mě dostal Matthew Goode. ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilot měl velký nedostatek. A to, že se seriál nevysílá na netflixu. Nejde o to, že bych si nejraději hned pustila další díl (jako že jo), ale ono se tam skoro nic nestalo. Jenom naznačování, tak doufám, že to některé diváky neodradí. Na knihu se teprve chystám. Takže stejně budu mít se seriálem po pilotu pauzu, než přečtu alespoň první díl. Ale jinak měl první díl všechno. Za mě spokojenost. ()

DavidS. 

všechny recenze uživatele

Červená knihovna pro akademické pracovnice...Vypnuto po stém záběru na krásy univerzitního Oxfordu, po stém záběru na rádoby tajemný kukuč upírka a po zvolání - "Nejsem čarodějnice, ale vědec"... Blábol... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První epizodě jsem udělil opatrnou trojku, téma "obdařených" (nebo prokletých) bytostí mezi lidmi by nemuselo být vůbec špatné, jenže si nejsem jistý, jestli se to celé nezvrhne v nějakou podivnou romanci, bylo tam dost zbytečně dlouhých očních kontaktů a já jsem znervózněl. Jen ne další Twilight ságu, prosím, prosím, ne... ()

Galerie (35)

Zajímavosti (1)

  • Deborah Harkness, autorka knižní předlohy, si zde zahrála menší cameo. Byla jedna z posluchaček Dianiny přednášky o alchymii. (teuwik)

Reklama

Reklama