Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Diana a Matthew cestují do Madisonu a do bezpečí jejího amerického domova z dětství. Mezitím se vyčerpaná Satu toulá francouzským venkovem a odhaluje tajemství Meridiánova proroctví. (HBO Europe)

Recenze (3)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda, která osvětlila, k čemu došlo v minulosti, nebyla tak špatná jako předchozí díl, jen mám pocit, že se tvůrcům daří přicházet s velmi podobnými až stejnými závěry dílů. Taky mi vadí, jak scénárista vytváří díry v logice, kterou sám vytvořil. Upírovi v jednu chvíli rozbouřená krev vadí, aby byl vzápětí úplně v pohodě, navíc se ukázalo, že přes své skvělé instinkty neodhalí jiného spolunemrtvého. Měli by si v tom udělat pořádek. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

House doesn't like when we argue....:) som v Harry Potterovi!? Ako sa len pekne postretali na verande. No hard feelings. Ta medzidruhova nevrazivost bola asi len naoko. A ten zaver...hehe. Poslabsie. A len obcas i napadite a zabavne. Som zvedavy na "grandiozne" finale. ()

Reklama

WayDott 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Řada nesympatických herců, průměrný příběh. Děj se za těch 7 epizod celkem vyvíjí. Diana je mi jediná sympatická. Ani ten její upír mi nesedl. Vetšinou bývají upíři fakt sexy. Alespoň, že se spolu konečně vyspali a ona umí lítat :-D ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama