Epizody(156)

Kri-kri

Seriál přímo navazující na Dívky od vedle, na Premiéře roku 1996 odvysíláno prvních cca 50 epizod. Na přelomu těchto dvou seriálů došlo k několika změnám. Odešla Fanny, Daniel, Luna a Charly, namísto nich se do domu nastěhovala Stéphanie (sestra Claire a Karen) a Adeline (kmotřenka paní Bellefeuilleové) a spolu s Gérardem si pronajali jeden volný byt. Později byla Georgette nahrazena novou sousedkou Emílií, která se rovněž bláznivě zamilovala do Marca a stala se z ní jeho nová stíhačka. V tomto seriálu oproti předešlému dostala mnohem více prostoru propagátorka košťat Pichardeauová a novou postavou je pan Ramirez, neodbytný obchodník se zbožím všeho druhu. Mnoho dílů jsem neviděl, ale ty co jsem měl možnost shlédnout jsou důstojným pokračováním předchozích Dívek od vedle, některé epizody Nových dívek byly dokonce vtipnější. Tentokrát měli diváci dokonce možnost vidět i Gérardovu kočku Danielku, o níž často básnil a dokonce s ní občas i telefonoval z recepce.:) Mé hodnocení je lepší 4 * za seriál a na pátou to dorovnám skrze diskriminaci seriálu českými TV stanicemi. 85% ()