poster

Bananocalypse

 • anglický

  Bananocalypse

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2018, 5 min

(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Beru na vědomí všechno to okolo, co museli tvůrci podstoupit dřív, než natočili tento krátkometrážní kousek. Soutěž, 48 hodin a zadané téma, na které neměli čas se dopředu připravit. Záběry kamery na začátku jsou solidní a příjemně navnadili, jenže horší už to bylo s příchodem vražedného banánu a trhavé/rozmazané kamery. To už tak dobré rozhodně nebylo, stejně jako výkon hlavního aktéra při souboji. I tak to však rozhodně nepatří k odpadům naší tvorby, jen k tomu průměru taky ne…40%(3.8.2018)

 • Davies182
  **

  Minutu a půl jsem se fakt trochu bál, pak už ale jen nevěřícně koulel očima. Za 48 hodin tvorby nicméně slušnej výkon.(11.2.2019)

 • Filmmaniak
  *

  Amatérský kraťas o tom, jak dva týpky v lese zabije banán. Pochopitelně je to strašná blbost, jejíž tvůrce ospravedlňuje jen to, že ji natočili coby soutěžní film během 48 hodinového limitu podle předem neznámého a náhodně vylosovaného zadání. V rámci možností rozhodně dobrá práce, mimo kontext ale nekoukatelné.(18.7.2018)

 • kaylin
  ***

  Skvělá kvalita obrazu, celkem příjemně mrazivě zvládnutý začátek, výborné trikově, jen je to dějově slabší a příliš zřejmé.(4.7.2018)

 • pornogrind
  *

  Když banány, tak banány od Fernanda Alle(ho) v podobě kraťasu " Banana Motherfucker ".(5.2.2019)

 • - Bananocalypse je vůbec prvním filmovým počinem tvůrců Mad Unicorn Pictures (Jindřicha Vrágy a Jana Jacksona). (Jindra_MUP)

 • - Film vznikl kompletně včetně scénáře, veškerých příprav, samotného natáčení a postprodukce za pouhých 48 hodin v rámci filmové soutěže „48 Hour film projekt Brno“, kde si tvůrci vylosovali následující zadání: žánr – horror, postava – novinář Petr Zoncna, proprieta – banán, věta – Kritika není negace. (Jindra_MUP)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace