Po novoročnej oslave prichádza Kristen poupratovať do malého pohostinstva, ktoré patrí jej otcovi. Znenazdajky ju tu začne terorizovať neznámy útočník, ktorý sa jej vyhráža prostredníctvom mobilných hovorov. Čaká na ňu najhoršia noc jej života, keďže stojí proti protivníkovi, ktorý pozná každý jej krok ešte predtým, než ho vykoná. (Marceloo)

ricci.s

Tak tento film by som rozhodne nenazval iba "priemerným", a keď vidím ten rozpočet, tak neverím vlastným očiam. Horor nakrútený takmer zadarmo, pri ktorom som si v záverečnej tretine takmer cvrkol do plienok, no... rozhodne sa niečo také nestáva každý deň. A keďže neviem, či budem túto noc pokojne spať, tak dávam full strike. Markovi sa podaril husársky kúsok, podobne ako Španielom v El callejón, kedy sa síce dosť opozeraný, no stále celkom napínavý psychologický teror zmenil na niečo úplne iné (akurát že hororovo ešte omnoho funkčnejšie ako v spomenutom snímku). Či to celé bude dávať zmysel je už druhá vec, ale toto som ochotný tvorcom odpustiť. Hlavná hrdinka silne OK. Už dlho ma niečo tak neprekvapilo, tlieskam! Navyše Holandsko? Tlieskam dvojnásobne. 2015? Prečo s tým kurva čakali až doteraz??? ()

EvilPhoEniX

Příjemný malý nezávislý horor, který pro běžné uživatele není zatím dostupný. Celý film se odehrává v kavárně, kde hlavní hrdinka končí svou denní pracovní rutinu uklízením, ale v tom ji vyruší neznámý volající, který ví o ní vše a z večera ji udělá hotové peklo. Film má slušné dialogy, obstojnou herečku, dvě skoro až infarktové lekačky a pěkně diváka napíná celý film. V závěru je to trošku přitaženější za vlasy až do Fantasy, což mi úplně nesedlo, ale i přesto slušná velmi snaživá jednohubka. 70% ()

Marceloo

Po novoročnej oslave prichádza Kristen poupratovať do malého pohostinstva, ktoré patrí jej otcovi. Znenazdajky ju tu začne terorizovať neznámy útočník, ktorý sa jej vyhráža prostredníctvom mobilných hovorov. Čaká na ňu najhoršia noc jej života, keďže stojí proti protivníkovi, ktorý pozná každý jej krok ešte predtým, než ho vykoná. - Velmi príjemné prekvapenie z Holandska. Zo začiatku sa zdá, že ide o horor, ktorý tu bol už nespočetnekrát, ale s pribúdajúcimi minútami sa z toho stáva velmi netradičný pohlad na tento námet a tak trochu artový snímok s hlbokým filozofickým presahom, čo znie u hororu trochu neuveritelne, ale na mňa osobne to fungovalo a bol som velmi zvedavý na to, ako to celé dopadne. Film má na to, že je natočený za 10 000€, velmi dobré vizuálne spracovanie, vhodne skomponovanú hudbu a hlavnú herečku, ktorá pred kamerou vyzerá ako profesionálka a túto náročnú úlohu zahrala bezchybne. Keby to bolo ešte trochu intenzívnejšie, dal by som vyššie hodnotenie, pretože nie je vela hororov, ktoré z mála dokážu vyťažiť tak vela. ()

George Stobbart

O moc viac sa asi od malého, lacného, nezávisláckeho hororu ani chcieť nedá. Pritom to nijak lacno ale nevyzerá a exceluje v tom, na čo sa zameriava. Výdatný atmosférický zážitok, ktorý pre zmenu napokon ponúkne myšlienku miesto krvi. Zimomriavky pred spaním, prečo nie... ()

*CARNIFEX*

Presne takýmto smerom, by sa mali uberať režiséri, ktorí nemajú dostatočný badget nato, aby zaujali iba po vizuálnej stránke. A to obzvlášť, keď sa jedná o nadšencov horor žánru. Hra so “svetlom” a “tmou” je totiž v mnohých prípadoch omnoho viac, ako odrezaná ruka, po ktorej steká “ostro-kyslý Hamé”. “Kristen” je svetlou výnimkou, kedy ľudia okolo tohto projektu, vyťažili s minima maximum. Ktorým stačila jedna postava, jeden priestor, jedna lampa, a jeden “magič na VHS-ky”, za pomocí ktorého umne vsúvali hudobný doprovod. Neposral som sa z tejto snaživej, atmosferickej jednohubky, no o lepší priemer sa určite jedná, pričom keby sa dočkám viacero mnou milovaných “šokovačiek”, určite by som prihodil. Takto veľmi solídne ⭐️⭐️⭐️ ()

Wade

Za málo peněz opravdu hodně skvělé husté atmosféry. Při sledování filmu po jedné hodině ráno v naprosté tmě jsem si Kristen opravdu užíval. Nic víc netřeba psát.  75% --- 7/10 IMDb ()