Pretty Li Huizhen

• Čína Pretty Li Hui Zhen (více)

Epizody(46)

Li Hui Zhen (Dilraba Dilmurat) bývala v dětství neobyčejně hezká holka s dobrým zázemím a krásnou budoucností. Bohužel osud s ní měl jiné plány a následné starosti jí na kráse nepřidaly. Když se proto po letech má setkat se svým přítelem z dětství a vidí, že se z boubelatého a neohrabaného kluka, kterého měla vždycky ráda, stal švihák se vším všudy, tak zazmatkuje a místo sebe pošle na schůzku svoji hezkou spolubydlící. Co ale bude Li Hui Zhen dělat, když se její přítel z dětství stane jejím novým šéfem? (Lex.San)

Lex.San

Pretty Li Hui Zhen je nenáročná podívaná, kterou jsem, ale přiznávám, vzal rychlosledováním a hodně jsem si pomáhal myší. Dilraba Dilmurat je herečka, kterou jsem úmyslně nevyhledával, protože mi na ní něco, nevím proč, nesedělo. Ale v tomhle seriálu jsem jí dal šanci a docela mě bavila. Ostatně její proměna z ošklivého káčátka mi přišla zbytečná, protože původně byla svá a měla své kouzlo. Po svém „zkrášlení“ z ní byla sice moc hezká holka, ale byla již jen jednou z mnoha. Ostatně samotný koncept zkrášlení, jen proto, aby byl člověk brán jako lidská bytost, mi vůbec nesedí, ale tady se s ním tvůrci poprali celkem obstojně. Hlavní hrdinka podstoupila změnu, až když na ní byla psychicky připravená a své okolí si získala ještě předtím, ještě když byla za tu „nevýraznou“ holku. A tím se dostávám k hlavnímu překvapení seriálu a tomu, proč jsem se na něj vůbec koukal - přátelství dvou hlavních hrdinek. Holky byly jedna pro druhou tou nejdůležitější osobou na světě, a ani když se staly „rivalkami“ v lásce, tak nespadly do stereotypních klišé škatulek, a člověk jim nejen fandil, ale dost je i chápal. Mužské protějšky se sice snažily (hlavně Lin Yi Mu), ale holky je zde docela převálcovaly a odsunuly je na vedlejší kolej. Ke konci se na můj vkus seriál příliš vleče (46 dílů je vážně moc) a linka se záchranou časopisu mě opravdu vůbec nezajímala. Předchozí ani následující verze neznám a nevím, zda si je v budoucnu pustím, ale Pretty Li Hui Zhen to u mě dotáhla na slabší průměr - 3* (5/10) ()