Triassic kampus je navenek příjemné místo, ale v podzemí skrývá obrovské laboratoře s dinosaury. Těm je experimentálně podávána lidská DNA  za účelem transplantace orgánů pro člověka. Nyní stojíme u zrodu další epochy, kdy člověk chce dokázat, že je pánem planety. Jenže experiment se vymkne kontrole a jeden ze subjektů uteče z výběhu. Lidé v komplexu mají dvě hodiny na to, aby se jim podařilo rozzuřené zvíře dostat zpět do výběhu! Začalo totiž odpočítávání ke kompletní dekontaminaci celého objektu! (Rodriguez)

SOLOM.

Všem je asi jasné, že když nějaký film pochází z distribuce společnosti Asylum, nemůže očekávat kousek nominovaný na Oscara. S tím je potřeba do toho jít a potom se nedivit, že se díval na céčkový brak. Oni ani nic jiného netočí (čest těm pár světlým výjimkám), ale většina jejich filmů jsou prostě paskvily, s debilním scénářem, otřesnými triky, stupidními postavami a bizarními situacemi či tvory. Tento se od nich až tolik neliší, ovšem je potřeba říci, že vyložená katastrofa to rozhodně není. Já zázraky nečekal, takže zklamán určitě neodcházím. Protože od Asylum už toho mám nakoukáno opravdu dost, dovolím si tvrdit, že Triassic World rozhodně nepatří mezi to nejhorší, co tato společnost vytvořila.   Poněkud vtipné mi přišlo už jen to, jak zde pojmenovali svůj druh dinosaurů (Gojirasaurus). Že by pocta? Stejně tak si nešlo nevšimnout několika obšlehnutých scén z Jurského světa a jeho pokračování. Navíc samotní prehistoričtí predátoři nevypadali zas až tak hrozně. Čekal jsem mnohem horší digitální patos – tihle byli ještě vcelku roztomilí. Dokonce se tu dočkáme i pár momentů, ve kterých se na scénu dostavila sama paní atmosféra (samozřejmě bez napětí), mrtvých tu bylo taky dost – umělou krví se rozhodně nešetřilo. Jasně většina postav byla nesympatická, chovaly se debilně – no ta jejich šéfka byla přímo odporná (Hayley J Williams vážně není můj typ)…30% ()

kaylin

Jasně, že od snímku „Triassic World“ není možné čekat, že by to bylo něco skvělého, že by to bylo něco velkého, skvělá podívaná. Je to podívaná celkem obyčejná, bohužel si tvůrci nedali záležet na ničem. A scény, kde se jen kecá, vás prostě brzy přestanou bavit. Ve snímku s takovým názvem chcete dinosaury, ale ty skoro nedostanete. A jejich interakce s lidmi je logicky celkem špatná. ()

Trevor

Najväčším plusom filmu bolo asi to, že nemal prehnane dlhý a zbytočný úvod a hneď nás vtiahol do akcie...no akcie a no vtiahol. Stupídna pointa o chovaní dinosaurov k transplantácii orgánov do ľudských tiel, fádne prostredie pravdepodobne bývalej či budúcej nemocnice, keď rozpočet filmu nestačil ani k tomu, aby pri záverečnej scéne odstavili na hlavnom ťahu dopravu a tak sa pri vrcholnej scéne filmu v pozadí za dverami pozeráme na prechádzajúce autá v stráženom objekte. Ťažko povedať čo je na filme najhoršie, avšak dokázal som ho dopozerať a preto 1*. ()

oveckaoa

V parku Triassic chovají zhruba 6 dinosaurů, aby v nich pěstovaly orgány pro lidské transplantace. Aby ty dinosaury vylepšily a nemusely čekat tak tam cpou do nich jakési sračky a jedy a dělají je lepšími pro výzkum. Jednoho dne jeden unikne a oni tam zůstanou uvěznění. Z těch asylumovek průměrný počin (nepatřím mezi ty co si musí honit něco na tom, že vidím Asylum dávám odpad a dělám si na tom dobře jako uživatelka Asia Power u filmu He´s Out There), který je koukatelný. Plusy jsou ty, že se to hned ze začátku rozjede a nějak zde není moc vaty, docela slušné gore a vzhled dinosaurů není z nejhorších (když to porovnáte třeba s těmi v Raptor Island) mínusy jsou naopak v tom, že to nedává moc smysl (cca 6 dinosaurů a ochranka v počtu zhruba 5 lidí zabezpečení zpočívá v tom, že jich tam zavřou a nemůžou se dostat ven a pustí do nich plyn). P.s. 1 zásadní chyba ve filmu je zde řečeno, že mají policisté zabezpečit prostor kdyby náhodou ti dinosauři utekly ven a na konci si jde normálně všimnout , že tím prostorem projíždějí auta (a policejní to nejsou ani omylem) P.s.2 Nevím jestli my to uniklo nebo ne, ale co se stalo vůbec s tím doktorem co zabil toho dinosaura tou vrtačkou nějak sem nepostřehl, že umřel ()

Morholt

V laboratorním komplexu pěstují dinosaury coby dárce lidských orgánů a jednoho z ještěrů to prostě přestane bavit. Už to je samo o sobě tak roztomile debilní, že mi bylo hned na začátku jasné, že to odpadu nehodím. Kor když se přidali herci, kteří jsou ukázkově prkenní. Rozesmálo i několik momentů okopírovaných z Jurského parku. Naopak na Asylum to mělo celkem solidní animaci a potěší nedigitální krev. A překvapil i spád, takže přestože se na obrazovce odehrávají nebetyčné hovadiny, je se pořád na co dívat. Jedna z těch lepších asylumáckých záležitostí. 40% ()