• Malarkey

Panebože, to zase byl film, nad úrovní, na kterou ani komunista v tehdejší době neměl. CSFilm ve vysvětlivkách tvrdil, že Praha nultá hodina je film, na který se rychle zapomnělo, že se o něm vlastně ani neví....a ono je to vlastně docela dobře. Ona to není ani tolik propaganda, jako brutální nesmysl. Ve filmu se objeví českej komunista, německej komunista a německej nacista. Průser je, že já vlastně nevím, kdo je kdo, protože tam pořád někdo chodí s kuframa a pro jednou si myslim, že to je Čech a pak najednou rozjede docela dobrou němčinu. V tu chvíli nevím, jestli machruje, nebo je jenom debilní, protože aby mluvil komunista německy, to se mi ani nechce věřit. Taky je to natočený v době, kdy komunista byl člověk s nejrozumnějšími názory na světě, a tak to taky asi tak dopadlo. Sračka. Odpad jí je málo.(30.6.2011)

• Enšpígl

Marjá pano co to jako mělo bejt ? Skupina Evženů tajtrlíkuje Prahou s nějakým kufrem a tváří se při tom, jako kdyby v něm měli přinejmenším Hitlerův penis. A ten kdo rozhodoval o tom, kdy se bude mluvit německy a kdy česky by to neměl tolik přehánět s travičkou, kdo pak má rozeznávat německý komunisty od těch českej a to už vůbec nemluvím že se tam vyskytovali i německý nacisti. No pěkná svoloč se nám v tom filmu sešla, jen co je pravda. Zajímalo by mě, co by na tenhle film řek docent Chocholoušek(29.6.2011)

Překvapivě to drží pohromadě a nutí vás to čím dál tím víc se s hlavními protagonisty ztotožňovat... pro mě to bylo 77 intenzivních minut, které mě kupodivu ani ideologicky neobtěžovali (tendenčnost ve filmu sice je, ale nijak nevadí postavám ani příběhu).(4.12.2008)

Je to zdlouhavé, a vadí mi,že se tam babičkám říká soudružko ....(20.10.2009)

• JSYSMHJF

Tak nějak mě to nepřitáhlo, pořád jsem čekala, že se bude něco dít a on konec bez většího zaujetí...snad jen odlákávání nácků pro záchranu Krále s kufrem mělo jakýsi náboj, jinak nepřehledně nudné nic moc.(7.10.2012)

Pokud vám vadí propaganda, nedívejte se na filmy z produkce Československo/ Východní německo. Nebudete vypadat jako idioti co vidí jen propagandu a ne historická fakta, střízlivost a důvěryhodné herecké výkony. Film nepatří mezi ty nejlepší, ale není to kokotina. Málokdo to bohužel dokáže přiznat, ale oni soudruzi zas moc kokotin nenatočili...Komise kokotiny nepouštěla ven a pokud jim něco proklouzlo, stejně to šlo do šuplíku. jo a ještě jedna věc, za protektorátu mluvilo hodně lidí plyně německy, blbečci.. :D(13.3.2015)