Inspektor Kuper - Inspektor Kuper 2 (2014) (série)
Hrají
Oleg Černov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Alexej Aptovcev
Sovětský svaz
Maxim Litovčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Julija Molčanova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Arťom Cukanov
Sovětský svaz
Natalja Šamina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Štukin
Sovětský svaz
Marina Daminěva
Nejlepší seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Zorina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Ivan Paršin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Nikolajenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Igor Ključnikov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Vadim Burlakov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Alexej Utěganov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Konďubov
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Dmitrij Lebeděv
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Valerij Maljušin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Babenko
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Bolšakov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)