Dva mladí vysokoškoláci se vsadí, čí otec by vyhrál ve rvačce. Vtípek se ale stává realitou a strhne se lavina absurdních situací a trapasů, díky kterým se ničí vztahy, přichází o práci, ale i dospívají. (goshyes)

silentname

"Father Of The Year" mi v podstate len potvrdzuje, že Happy Madisson už proste akosi stratili kúzlo nás poriadne rozosmiať. To čo fungovalo 20 rokov dozadu je už absolútne staré a neprináša vôbec nič. A hoci je tento film plný iných hercov, tak ani oni to poriadne nevedia roztočiť. Myslím si, že Larry má občas vtipné hlášky a niektoré časti medzi otcami sú trošku fajn, no ani nie tak v rámci vizuálnych fórov, ako skôr niektoré dialógy ma vedeli pobaviť. A čo ešte na filme ocením je fakt, že obaja otcovia si uvedomia, že nejakým spôsobom svojich synov sklamali a chcú im to nejako vynahradiť. Pretože niekedy človek môže urobiť chybu a v očiach syna môže byť absolútnym nímandom. A je fajn, že si to uvedomia a chcú to zmeniť. No ostatok je podľa mňa neskutočný chaos. Malý osemročný Aiden a jeho fórky vtipné nie sú. Videli sme túto postavu v minulosti spracovanú lepšie. Scénka, kde sa Larryho otec zdroguje je fakt desná a niektoré bitky sú tiež zbytočné a stupídne. Je to ťažké dopozerať do konca, lebo tieto filmy sa nikdy nezmenili a asi sa ani nikdy nezmenia. A tak pozeráme na 94 minút materiálu, ktorý je starý, opozeraný, nudný a častokrát viac tragický než komický. Myslím si, že "Happy Madisson" musia niečo zmeniť, inak ich čaká poriadny pád. Hodnotenie: C- ()

HappyDeath

Vcelku příjemná, leč podprůměrná komedie. Možná jim těmi ** trošku krivdím, protože herecké výkony nebyly špatné, dokonce jsem se i zasmal, ale něco mi tam prostě chybělo... ()

Alisha666 odpad!

Šílená nuda, co si hraje na komedii. Teda pro koho je žumpa slovník bez špetky inteligence vrcholem vtipu to asi zbaští. Za mě absolutní ztráta času v už tak dlouhé karanténě jaro 2020. ()