Režie:
Frank Strecker, Helmut Förnbacher, Erich Neureuther, Christian Quadflieg, Gero Erhardt (více)Scénář:
Brigitte Blobel, Claus Tinney, Pascal Verdosci, Michael Baier, Remy Eyssen, Ralf Gregan (více)Hrají:
Lonny Kellner, Janina Hartwig, Gudrun Landgrebe, Klausjürgen Wussow, Felix von Manteuffel, Katja Woywood, Günter Pfitzmann, Horst Janson, Volkert Kraeft, Anke Sevenich, Christopher Barker (více)Hrají
Sebastian Rudolph
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dietmar Schönherr
Rakousko
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Philipp Seiser
Nejlepší seriály:
Anna (1987) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nadja Tiller
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Claus Tinney
Německá říše
Nejlepší seriály:
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Klaus Wildbolz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Mise lásky (1992) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
Patrick Winczewski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Monika Woytowicz
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Michael Wolf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Patricia Netzer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Walter Renneisen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Johanna Liebeneiner
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Heike Faber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Rotraud Schindler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Sabi Dorr
Palestina
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Liberty's Kids (2002) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Silke Jensen
Nejlepší seriály:
Ahoj, Robbie! (2001) (seriál)
Gerd Holtenau
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Beate Kraft
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Marina Krauser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)