Ex1T

Čo by to bol za americký seriál, bez tých dlhých, nudných, hrdinských trash talkingov s deťmi. Na tomto si ľudia ulietavajú? Toto scénaristi považujú za nevyhnutnú vec v takmer každom kinematografickom diele, v ktorom si jednu z úloh zahrajú aj deti? Kašľať na to. Zvyšok pilotného dielu bol fajn. Keďže som si nerobil žiadne očakávania, zbytočne sa nesnažil porovnávať filmovou sériu so seriálovou, dostal som ako divák počas necelej hodiny presne to, čo som chcel. Za mňa jasné 4 hviezdičky. Zvyknem bývať kritický ku všetkému, čoho dôkazom sú asi aj prvé tri vety, ale v tomto prípade, nemám naozaj čo vytknúť. Samozrejme okrem jedného bodu, ktorý som vymenoval vyššie. ()

iXtr3m3

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilot má byť vždy to lepšie, ale toto bolo nemastné neslané a úplne ma to odradilo od seriálu. Možno za pár mesiacov pozriem hodnotenia a uvidím, či prehodnotím. ()

BlackHood

Říkal jsem si, že na seriálu inspirovaným skvělou Očistou není co zkazit, ale očividně je. Chápu, že tento díl byl jen úvodní, ale i tak postrádal jakoukoliv atmosféru, příběh je špatně vystavěný, napětí nulové a jediná vražda je mimo záběr. Ta věc s tím sebevražedným kultem je naprostá kravina, do seriálu s tímto motivem se to vůbec nehodí. Snad se to v dalším díle rozehraje, když už Očista začala... ()

Sidonka

Pilot v sobě neměl žádný náboj. U hororů mě zajímá atmosféra, prostředí, napětí s mysteriózním kouzlem a spousta dalších prvků. Zatím zůstává naděje, že se vše ještě k něčemu zajímavějšímu obrátí. Tohle je zatím emočně chladné jako studenej nebožtík.Jistý potenciál zde má zatím outsiderovská manželská dvojice, která se cpe mezi zbohatlíky, kam nepatří (že by nastal posléze hon šlechty na malé vyděšené králíčky pro rozptýlení pozvaných sponzorů? Nebo bude stačit, když jen jeden půjde z kola ven?). Zajímavá může být i dívka v sektě, která si svoje obětování na poslední chvilku ( možná ) rozmyslí, ale už nebude úniku, alespoň ne snadného. No, nevím, nevím. Zpracování je každopádně laxní. Zatím to spíše vypadá, že z tohoto tuhého citrónu moc svěží šťávy nepokape. ()