Reklama

Reklama

Čím víc mě přehlížíš

  • Velká Británie The More You Ignore Me (více)

Obsahy(1)

Vřelé komediální drama "Čím víc mě přehlížíš" pojednává o životě nekonvenční rodiny z anglického venkova osmdesátých let minulého století. Gina je mladá žena, jejíž snahu být milující matkou a manželkou podkopává zhoršující se duševní zdraví. Situace se vymkne kontrole, když začne být posedlá místním meteorologem, což vede k nedobrovolné hospitalizaci v nedaleké psychiatrické léčebně. Když po letech její dcera Alice vyroste, nedokáže s matkou, která je pod silným vlivem sedativ, vůbec komunikovat. Její plán, jak s ní znovu navázat vztah, vyvolá zmatek, který navždy rozdělí jejich rodinu a vede k dojemnému vyvrcholení. Snímek, na jehož pozadí znějí písně kapely The Smiths, skýtá místy drsnou, přesto však komickou sondu do života v této svérázné domácnosti, přičemž se zabývá problémy duševního zdraví a jejich dopadu na celou rodinu. (Cinemax)

(více)

Recenze (2)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Není to úplně komedie, u které se budete řehtat od začátku do konce. Kór, když si po anglicku dělá legraci z něčeho, z čeho by si legraci normální člověk asi jen tak nedělal. Pořád je ale ve filmu cítit taková ta příjemná atmosféra anglického venkova, jemný, ale upřímný cynismus a celé je to zaobalené do takového příjemně pozitivního hávu, díky kterému se na film zlobit prostě nemůžete. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

Je to komedie která si pohrála s životem jedné mladé, krásné ,chytré holky.Není to k popukání ale je to sranda po anglicku.S ničím se nepářou,nic nevysvětlují ,nic netlačí do hlavy.Angličané ví jak na to!t Trochu mi to připomíná jejich (ne remake 2010 USA!)Láska až za hrob.Hudební skupina ve filmu má název The Smiths.Ve skutečnosti tam zněly písně skupiny Madness.Myslím,že jeden člen skupiny je Smith ()

Reklama

Galerie (13)

Reklama

Reklama