Muse Drones World Tour (koncert)

• Japonsko

Muse Drones World Tour

Hudební

Nizozemsko, 2018

Komentáře uživatelů ke koncertu (3)

Samotný koncer tje za 5 (krásna spomienka na Prahu 2016), horšie je to zo samotným spracovaním (hlavne zvuk v kine bol miestami otrasný), verím že na blue-ray to bude tak ako má byť.(13.7.2018)

Muse Drones hudobný film bol perfektným zopakovaním koncertu Muse Drones Tour v Prahe! Muse je najlepšia rocková kapela 21. storočia, čo dokazujú nielen svojimi jedinečnými hudobnými hitmi, ale aj supergalaktickou hudobnou show na každom ich koncerte a preto je to vždy jedinečný zážitok. Proste je to hudba nového milénia. Ja som videla film v kine Lumiere v Bratislave - perfektný zvuk a výborný hudobný zážitok, ktorý ma skoro zodvihol zo stoličky - kde som sa vlnila do rytmu, ruka v päsť pri bum / bum refrénoch a ticho som si spievala spolu s Matthewom. Proste ako Muse fanúšik nemôžem dať inak ako 5*****.(17.7.2018)

Dal som 5* lebo MUSE,v rámci tohoto turné som bol na koncerte v Prahe a neskutočný koncert... V kine ma miestami troška sklamal zvuk v niektorých častiach, ale aj tak za 5*(13.7.2018)