Army of One

Jon Schweigart

Joe Grayem

Scénografie:

Sarah Upchurch

Revenge béčko, ve kterém buchta krosí burany, kteří jí zabili manžela. Občas to možná působí, že to Durham natočil doma za stodolou, ale mě to kupodivu docela bavilo. Má to tempo, akce sice neohormí, ale na daný formát byla slušná, vidláci jsou jak vystřižení z příručky a Ellen Hollman je nehorázná kost. Nenáročný výplach. 60%(27.12.2020)

Za mňa áno. Nazvem ju Rambo Girl. Vojačka v ohrození . Manželský pár sa na dovolenke kde si na vidieku dostane do konfliktu s miestnymi Bad boy. Muž veľmi dobre nedopadne a ženička predvedie svoje kvality ktoré sa naučila vo vojenskom výcviku. Menej zbraní , viac je tu boj z blízka. Palica, nože , holé ruky. Je to celkom dobrý devedéčkový film pre menej náročného diváka. Kto by sa odvážil kritizovať to dievča, tak to treba brať tak že už aj dnes mám veľké bojovnice napríklad v UFC - príklad / Holly Holm, Ronda Rousey atď/. Možno sa máme pozerať nato cez takéto okuliare.(27.12.2020)

Taky jste si klepali na čelo, proč se s nimi ze začátku vždy začala prát, než je zabila? Měla by o tolik jednodušší život. Na to že to bylo scénáristicky ne moc dobře propracované béčko, tak musím říct, že souboje a killy stály za to a fakt mě to bavilo. Jednoduchý příběh s dobrými efekty. Proč ne, tenhle typ filmů je něco pro mě. 55%(2.1.2021)

• oveckaoa

Ženská s chlápkem jde na výlet kamsi do zapadákova do lesa. On je policajt, který je po jedné akci zraněný ona je rangerka , kterou kdysi unesly teroristé jednoho dne nechtěně odhalí sklad pašeráku zbraní a ti toho chlápka zabijí a o zabití té ženské se pokusí ona se potom mstí. V podstatě klasický revenge akorát hlavní hrdinka vypadá úplně nerealisticky na rangerku to už tam rovnou mohla běhat třeba Paris Hilton a vyšlo by to na stejno. Jinak je to stupidní až na půdu pominu to, že tak zkušení lidi si to nedokážou pohlídat zda je mrtvá (kam ji vůbec střelily?), ale to, že tam taková ženská kosí lidi na počkání (speciálně na konci) mě připomnělo film Becky což je smutné. P.s. konec potěšil i když pokud by sejmula i toho studentíka a tu sekretářku šerifa bylo by to lepší.(24.12.2020)

• Mamlas

Začíná to nadějně, bohužel sympatický Passmore dostane ve filmu jen velmi malý prostor. Zbyde pak už jen nasraný blonďatý kozatý Rambo, který chodí po lese a všechny zmlátí a všechny přepere. K dispozici má komparz jakýchsi nonamů, aby bylo koho likvidovat. Prostinký, primitivní děj, spousta chodící a rozhlížecí vaty, špatná akce míchající se s romatickými vzpomínkami na minulost. (24%)(23.12.2020)