Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku... (CinemArt)

wege

Chvílemi to byla strašná prdel, chvílemi fakt ne. Některé postavy, hlavně ten „sluha“ mohly být jiné, ne tak moc udělané do dnešního světa. Ale jako celek to asi docela fungovalo. James Franco tam všechny herce válcovat až moc, byl skvělý. ()

pmusic

Komedie nejsou mým oblíbeným žánrem, ale tahle velmi mile překvapila. Tou dávkou sprostých slov mi to připomínalo Méďu, který mě také děsně bavil. Cením si toho, že konec nesklouzl k typickému americkému happy endu a ona řekla "ne".. James Franco má obrovský talent a tímto snímkem pouze poukázal na to, že je universální herec, který dokáže ztvárnit téměr všechno. No a navíc, když Kiss jsou i vaší nejoblíbenější kapelou.. ;) 80%. ()

PAVLIS

50% Nevím, jestli za to mohla moje unavená, netečná hlava nebo skvělý Franco či ještě něco jiného. Každopádně překvapivě mi moc nevadil ani ohraný příběh, ani primitivní vtipy libující si ve sprostostech a nějak mě chytla pozitivní atmosféra a uvolněnost filmu. ()

olmikee

Naposledy jsem byl v kině na komedii Mike i Dave shánějí holku moc to nenadchlo a utvrdilo, že kino pro mě na komedie moc není. Tohle byl naprosto odlišný soudek. Totální vývar! Jakmile se objevil na plátně James Franco a Bryan Cranston tak bylo o zábavu postaráno a vtípky nepolevovali až do konce! motherfucking flemings are here! ()

stephano

Prostě zase další obyčejná komedie kde se vymyslí pouze námět ale koncept a finální realizace je pořád na jedno brdo. v titulkach sem čelt podle povidky Seth Rogen? No tak to by odpovídalo. Ok, Franco je někdy lehce zábavněj, ale už sme ho ve stejný roli viděli asi 100x. Ta holka je někdy docela pěkná, ale počítám, že v realnym životě je to pěkná kráva. ()

XXXXXXXX

Klasická americká komedie, jejíž originální nápady, by se daly spočítat na prstech jedné ruky, s několika amputovanými články. ()

ratpile

Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmal. Jasne, s pribyvajici stopazi snimek mirne slabne, porad se mu - coz je u konkurence raritou - dari drzet alespon nejakeho pribehu. Nejlepsi je ale samozrejme absurdni situacni humor, tezici ze stretu civilniho Bryana Cranstona (v poloze ala Robert DeNiro) a bizarniho sveta Jamese Franca. U sceny s krmenim slepic jsem se skoro udusil. U mainstreamove komedie skoro zazrak. ()

pestak

Nebál bych se toho, označit film( nejlepší komedie roku). Dobrý námět, scénář mnoho vtipných momentů k tomu herecké výkony Jamese Franca vynikajícího Bryana Cranstona, pro kterého další vynikající filmová role po Trumbovi a infiltrátorovi, kde zahrál velmi dobře. Doufám, že do budoucna bude více takových komedií. ()

boombang

Plně předvídatelná americká blbost s nezábavnými vulgaritami i herci. Těšil jsem se zbytečně. Dvě hvězdy za Cranstona a pár úchyláren. ()

Meeryan

To je jasné, že my lidi už degenerujeme, za každou normální větou, kterou řeknem přidáme sprosté slovíčko, abysme dodali důležitost sdělení, dojatost apod. Přiznám se, že to taky dělám... ale určitě nééé jako Laird! :D Bohužel musím dát 1*, protože to není normální :) hvězdička patří Nedovi (tátovi Stephanie) za scénu na WC, to bylo nepopsatelné... :D ()

miki68cz

Když legrace tak Why him? Zábavné, milé, trochu hloupé, neurážející, Kiss, technologie a apps. Bavil jsem se nadmíru, děkuji, To jsem pozřeboval, netřeba nic dodávat. Doporučuji, když se chcete bavit a nechcete moc přemýšlet. ()

vieriX

Vše a padá v podstatě s výkonem Jamese Franca a Cranstona kteří si tu špičkové sedli a táhnou celý film. Vtipy jsou tu lehčí i mnohém ostřejší hezky vyvážené. ()