poster

Prominenti

 • USA

  American Pets

 • USA

  The Grand Son

Thriller / Psychologický

USA, 2018, 83 min

 • VendaCiki
  **

  Rozmazlený, bohatý parchant, kterému prošla vražda(25.11.2018)

 • slunicko2
  ***

  Příjemně krátké americké béčko. 1) Spoiler. Základní otázkou je, zdali Todův výstřel na matku byl úmyslný anebo nehoda. To se ovšem nedozvíme. 2) Spoiler. Todovo jednání před i po výstřelu je nejasnou směsí improvizace a promyšlenosti, aniž by bylo zřejmé, co je co. Pokud přijmu, že Tod v zájmu zachování svého životního standardu chce udržet i zdroj peněz - přiblblou nákupní show, pak je jeho jednání po výstřelu navýsost promyšlené. Jiné jeho kroky naopak působí naivně až hloupě i na jeho věk a elitářství. Tato neujasněnost je zdrojem stálého lehkého napětí až do titulků. 3) 30letý pěkný Australan Rhys Wakefield (Tod) a 33letý Američan Nathan Keyes (malíř Jacob) jsou dalším příjemným bonusem.(31.7.2018)

 • Malarkey
  ***

  Nenápadný americký thriller, který působí lacině, jak kdejaké nezávislé americké drama, ale obsahuje poměrně zajímavou paralelu na současný život v Hollywoodu. Plus atmosféru má tak krásně ponurou a osmdesátkovou, že těch 83 minut u televize nebylo vůbec na škodu. Naopak.(22.7.2018)

 • solisoli
  **

  Ten titul Prominenti ani trochu nesedí pre úzkoprsých zazobancov, ktorí v tomto príbehu pôsobia, ako malomocní. Celkove, úzkoprsý pohľad na šedý lesk, ďaleko od pravdepodobnosti. Len jeden pozitívny postreh, že takáto spoločnosť sa rozťahuje po svete na úkor naivného ľudstva, ktoré si nepripúšťa moderné otroctvo takéhoto systému. Príbeh niečo naznačuje, lenže tak nelogicky zrežírovaný so zlyhávajúcou dramaturgiou a chabými béčkovími hereckými výkonmi, nevýraznou kamerou. Nie je o čom viac konkretizovať. Škoda času.(12.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace