Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alice Avrilová vyšetřuje vraždu spisovatele v nemocnici, kam byla sama přijata jako pacientka. Muž zřejmě odhalil dokonalý zločin a chystal se o něm napsat knihu. Vrah se o tom podle všeho dozvěděl a musel se ho zbavit… (TV Prima)

Recenze (3)

Jonatána 

všechny recenze uživatele

Dávám 4 hvězdičky, protože mě to prostě baví. Vůbec nic to nemá společného s Agathou Christie, ale spojení komisaře, Alice a nepříliš bystré,leč kouzelné sekretářky prostě funguje. ()

Reklama

maoc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Britové tam slečnu Marplovou vyslali, ale Frantíci asi šetřili, takže nám servírují Karibské tajemství bez Karibiku. Však se to tak francouzsky vůbec nejmenuje! Opět přehmat české lokalizace. Propána proč? Jinde se netradičních názvů nebáli! Takže místo Karibiku se potulujeme po nemocnici a řešíme přibývající mrtvoly. Tedy ani moc neřešíme, spíš se bavíme kouzelným trojúhelníkem komisař - sekretářka - reportérka. Případ se nakonec jako obvykle vyřeší v posledních 10 minutách a tak nějak sám. Asi by ani žádná další mrtvola krom jedné nepřibyla. Vlastně mohli vraha nechat v klidu jít, mohl být v Kapsku opravdu medicíně prospěšný. Tak, jak to u TV nebo filmových zpracování Agarty Christie bývá, nejde ani tak o to zabránit vraždám, ale chytit vraha. Ha ha. Povedený díl, oddechovka, jak má být, ale milovníci detektivek musí plakat. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama