Okouzlující Harry (Milo Gibson) žije v Los Angeles a miluje svou práci. Je to jiná práce než bychom si mysleli. On zkrátka okrádá nic netušící majitele domů, když jsou na dovolené. Jeho poslední džob nabízí novou výzvu: místo toho, aby našel svůj vyhlédnutý dům prázdný, objeví v koupelně Daisy (Jordan Hinsonová) uprostřed sebevražedného pokusu. Harry přemůže vlastní sobecké pohnutky a zabrání i jejímu dalšímu pokusu. Zachrání ji před ní samotnou a zůstane. A tak mezi nimi začne nepravděpodobný románek, cesta sebeobjevování a lásky. (JOJ Cinema)

silentname

"Breaking & Exiting" nakoniec funguje ako celkom dobrá komédia. Máme tu podľa mňa schopnú a vtipnú dvojicu, zaujímavé dialógy a aj situácie, ktoré ma poriadne pobavili. Príbeh je relatívne jednoduchý, no práve vďaka našej ústrednej dvojici to celkom dobre funguje. Pôsobí to bizarne, no súčasne nie úplne neuveriteľne. A je tu niekoľko dobrých dialógov o tom ako spáchať samovraždu. Znie to síce desivo, no reálne to celkom funguje. Koniec je prekvapivý, no rozhodne nie je hlúpy. Myslím si, že to všetko na konci zmysel dostane a pôsobí to všetko pochopiteľne. Keď si film spätne v hlave prehráte, dá to zmysel. Premýšľam čo viac o filme povedať. Možno by ešte stálo za to povedať, že Milo Gibson a Jordan Hinson majú dobrú chémiu. A možno práve vďaka tomu sú schopní tento film utiahnuť. Jazda na motorke je dobrá. "You are going too fast!" "You´re welcome." Ak chcete celkom funkčnú romantickú komédiu so záchranou života a vykradnutím baráku, myslím si, že toto je celkom dobrá voľba. Čeknite si ho a pobavte sa tiež. Hodnotenie: B ()

Arsenal83 odpad!

Milo Gibson zdedil len jedno - meno. A trochu podoby, lebo z toho semena veľkého mena aj kvaplo, len škoda, že aj do umeleckých polôh trocha nekvaplo. Strašný trpák, no a herecká partnerka, čo by scenáristka tohto nezmyslu, tá mu krásne sekundovala, každú chvíľu som sa bál, že jej očí vypadnú z jamiek, jak ich pučila, tak neviem, či veľa banánov bolo na obed, či čo. Romantika, kriminalita a samovražda v jednej línii v súlade s harmonickou hudbou za súčasného ksichtovania obrnou? To ako malo fungovať? ()

Aljak

Spočiatku ničím zaujímavý film, ktorý vyčnieval akurát tak svojským správaním zlodeja Harryho, ktorý akosi nemá zábrany pred ničím. A od chvíle ako došlo k tragickej konfrontácii Harryho a Daisy, film nabral úplne nové čaro. Táto ironická konverzačka plná sarkazmu a dôvtipu ma jednoducho bavila. Vzájomná iskra medzi postavami, skvelé hlášky plné dôvtipu a rôznych dvojzmyslov, zaujímavé pozadie oboch postáv, a napokon sa zo zdanlivo nenápadné filmu vykľula vcelku vydarená komédia. 4* ()

Rathalos

No tak v prvom rade o komedii by som velmi nehovoril,k zasmiatiu sa je tu toho uboho malo,skor su tu pouzite prvky dramy,romantiky a samozrejme laska,ono je to taky zvlastny film,myslim,ze v beznom zivote je take nieco nerealne,ale zase na druhej strane ustredna dvojica je sympaticka,herec Milo Gibson je s urcitostou syn znameho Mela Gibsona,niektore crty tvare su takmer identicke,ono zo zaciatku ma tato zalezitost nejako neoslovila,ale casom sa mi to zacalo pacit az do tej miery,ze dam styri hviezdy...:⁠-⁠) ()

Uesbe

No, toto bola komédia ostrá ako chren. Najprv len také náznaky dákych temných vtipov a potom sa to až rozbehlo. Nie je to pre každého a nie je to slepačia polievka pre dušu, ale má to svoju kvalitu na druhý plán. ()

Moredogs

Tento film ma vážne prekvapil, z počiatku pôsobí ako nudna rádoby komédia o zlodejovy a potom sa to rozbehne na pôsobivú neopozeranu komediu o záchrane obch učinkujucich. 4 hviezdy určite. Odporúčam. ()