poster

Fariña (TV seriál)

 • anglický

  Cocaine Coast

Drama

Španělsko, 2018, 11 h 12 min (Minutáž: 61–73 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Radek99
  ****

  Španělský ohlas Narcos je přesně to, co se dá od španělského ohlasu Narcos očekávat...americký originál byl a je ovšem nedostižný...(31.5.2019)

 • wayd
  *****

  Podobnost s Narcos samozřejmě čistě náhodná. Španělští narkobaroni mají ale do těch kolumbijských dost daleko, problémy se zde namísto brutálních vražd a války se státem řeší nanejvýš s pomocí korupce, advokátů a výhrůžek. I tak je to všechno velmi zábavné, napínavé, cool. Skvěle ztvárněné postavy v čele s nezkorumpovatelným seržantem a galicijským „Pablem“ tomu všemu pak dávají ten správný říz. Napodobenina nebo ne, organizovaný zločin je pro napínavé televizní zpracování skvělou předlouho a pět hvězdiček je prostě na místě.(16.11.2018)

 • Audit
  *****

  Osmdesátá léta, španělská Galicia. Mladý rybář začíná svou kariéru v obchodování s drogami a poskytuje místo na vylodění pro pašeráky z Latinské Ameriky, které se stává bránou do Evropy.(5.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace