poster

Michel (TV seriál)

 • Francie

  Michel

Animovaný

Francie, 2012, 26x11 min

Režie:

Dewi Noiry

Scénář:

Dewi Noiry
 • Nonna
  *****

  Viděno v rámci studia Kamarád. Zajímavé je, že tříletému synkovi na pohádce není nic, ale vůbec nic divné. Nadšeně ji přijímá. Sociologicky zajímavé, protože na pohádce, z pohledu dospělého člověka, není normálního absolutně nic. A přitom baví. Každopádně nevěřím, že autoři byli při smyslech, alespoň těch, které považuje společnost za normu.(28.5.2017)

 • Nečák
  *****

  Úplně náhodou jsem zahlédl jeden díl, protože dcera kouká na Studio Kamarád - tohle musel vymyslet nějakej totálně sjetej úchyl nebo naopak totálně geniální učitel filozofie. "Micheli, máš pravdu, neměl bych jíst párek, když je na světě tolik hladovějících Švédů!" - get rekt! 😂(20.5.2017)

 • maoc
  ****

  Ze začátku jsem nechápal a v hlavě mi naskakovalo slovní spojení Francie-politická korektnost-vymývání mozku dětem, ale pak jsem do toho pronikl a naopak ocenil lehkou antikorektnost. Správně ujeté, jak to mám rád. Co z toho mají děti netuším, koukají, ale nemluví. :-)(16.7.2017)

 • JFL
  *****

  Absurdně dadaistická deadpan nálož, která ukazuje, že být normální je nesmysl, přičemž ideálním zhmotněním tohoto principu je všemi oblíbený titulní hrdina - kvákající malý zelený chlupáč se čtyřma očima, který tuze rád baští boty a holuby. You know, for kids.(9.2.2016)

 • Tommassi3
  *****

  "A ten Michel má styl !!" Dá, dá, dá..;)(7.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace