Reklama

Reklama

Recenze (18)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I když mi můj mladý věk nedovoluje trpět inkontinencí, tak v tomhle případě jsem se téměř zachcal. Já toho Cohena miluji. Mistr alter eg si vytvořil další 4 naprosto boží osobnosti a já se nemůžu rozhodnout, která mě bavila nejvíc. Moje bránice pořádala obrovský orchestr. Cohen naprosto geniálním způsobem poukazuje na současné "problémy" moderní ameriky - země NEOMEZENÝCH možností, kde skutečně rozum často zůstává stát. Svým humorem zasahuje daleko za hranice jakékoli korektnosti, což miluji. Při své kritice problémů navíc nepřestává být vtipný, a to ani na pár okamžiků. Takže sledujete šílenosti, ze kterých mrazí na zádech a současně se naprosto skvěle bavíte. Tohle dokáže jen ten největší genius. Jsem si jistý, že zbylých 6 epizod bude neméně skvělých a já si zase vydatně prodloužím život. Svět potřebuje více Cohenů. Oceňuji i to, že Cohen myslel na Evropu a kdykoli se na scéně objeví neznámá figurka, tak je pomocí krátkého úryvku ze zpráv dáno na zřetel, o koho se jedná a jaké názory prosazuje, takže divák není nikdy vhozen do ledové vody, aby nýbrž vždy přesně ví která bije, což je u takhle krátkých epizodek nesmírně důležité. V tomto dílu se dostalo na podrývání tradičních hodnot, tvoření umění z hoven a také na naprosto boží kampaň prosazující to, aby byly děti od tří let vedeny k výcviku manipulace se zbraněmi. Ještě zde rozhodně vidím prosto, kam by kvalita mohla růst, ale i tak to byl opravdu mimořádný luxus. ()

Slasher 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak kdo jiný než právě Cohen by konečně mohl naplno využít současný šílený situace v US, vytřískat z ní pořádnou satiru, pohoršit a pobouřit velkou spoustu hloupých lidí - jak už to ostatně začalo ve všem šrumu ještě před uvedením. První díl ani ne tak extra vtipný, jako spíš až k neuvěření kdo všechno se dá krásně obelstít a ztrapnit hezky na kameru. Zatím rozhodně slibný a nebezpečný. ()

Reklama

Fifer 

všechny recenze uživatele

Kritiku uživatele formelina naprosto nechápu. Proč by nemohl pokračovat v Americe s tím co dělal v UK? Jde přece o to, že nový stát tvoří zcela nové sociální konflikty a také nová alter-ega. Sacha Baron Cohen to zase dokázal. Líbilo se mi, že se snaží šít do všech skupin, ačkoliv se ukázalo, že dělat si srandu z příznivců Trumpa je mnohem snažší než třeba z Bernieho Sanderse, který prostě není hloupý a nenechá se tolik zmanipulovat. Když Cohen se dvěma konzervativci vážně rozebírá, jak zabránit tomu, aby ho manželka podváděla s delfínem, tak jsem poprvé pochopil plnohodnotný význam fráze "válet se smíchy na podlaze" (Rolling on the floor laughing). ()

bouncer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Líbí se mi postavy, které Sacha vytvořil i ta drsná kritika/satira americké kulturně/sociálně/politické situace. Ale něco tomu chybí, asi ten element, kdy by to vážně začalo být vtipné. Snad se to podaří v dalších dílech. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sacha Baron Cohen je zpátky na plný koule! A rozdává na obě strany, jak vlevo, tak vpravo. Trademarkem jeho satiry je humor na samé hranici (nebo spíš těsně za ní) dobrého vkusu a kreditem pak to, že z většiny věcí, které tu inscenuje, běhá spíš mráz po zádech, než že by se jim člověk hlasitě smál...hlavně tedy z těch milovníků střelných zbraní... Dobré je povšimnout si, že Ameriku trápí v podstatě ty samé problémy, co nás (kromě zbraní)...fake news, hluboké rozdělení společnosti, sociálně neudržitelné rozevírání se nůžek mezi bohatými a chudými (prezident ,,dolních deseti tisíc" by do pořadu dobře zapadl), hypertrofovaná politická korektnost...škoda, že tu nikdo nemá koule něco podobného natočit i u nás... ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama