Epizoda 2 (E02) (epizoda)

Komedie

USA, 2018, 29 min

 • Frajer42
  *****

  Opět naprosto úžasná a geniální záležitost. Od první do poslední sekundy těžké bombardování bránice. Lepší než orgasmus dosažený se ženou hmatatelného pulsu. Jsem z toho v sedmém nebi. To je naprosto boží, do jaké pozice si zvládne Cohen naaranžovat své figurky a následně s nimi sehrát za svá alter ega naprosto bezchybnou hru. Osobně se mi nejvíce líbilo vysvětlování toho, jak to ve skutečnosti bylo s Trumpovou inaugurací a poté prosazování stavby obří mešity v americkém zapadákově. Já toho Cohena miluji. Nechápu, kam na ty úžasné nápady chodí.(16.6.2019)

 • InJo
  *****

  První díl měl ještě docela velký rezervy, ale ve druhym už maestro Sacha pořádně dupe na plyn a náramně si dělá prdel z idiotskejch republikánů, idiotštějších celebrit a nejidiotštějších vidlaků. Absurdní černej humor v plný parádě, fakt jsem se nasmál. Finále s mešitou mam strašnou chuť prubnout i tady u nás. To by mohl bejt fakt královskej prank...(24.7.2018)

 • Radek99
  *****

  Tahle show fakt není fake?! :-) Tak nám to graduje... :-) Ten republikánský zákonodárce ze státu Georgia Jason Spencer, co tak pěkně bojoval obnaženou zadnicí proti teroristům, rezignoval po odvysílání tohohle dílu! :-) (a vyplatí se počkat na potitulkovou scénu!) Kam se hrabe Míla Rozner... :-)(26.7.2018)

 • M.i.k.e
  *****

  to co v prvním díle bylo dost na sílu ve druhém díle Saša opustil a jede jedno velké WTF za druhým...ať už jde o pseudocelebrity vyzývající ke sponzorování dětských vojáků,zvolené zástupce lidu útočící zadkem,nebo Dick pick s kým jiným než s mistrem Cheneym...Cohen jde jak je jeho zvykem na dřeň,ale tentokrát ne přes čáru (myšleno co se nechutností týká) a být jím,docela bych se bál,aby ho v dnešní hysterické době někdo důrazně nepolechtal...90%(25.7.2018)

 • Slasher
  *****

  Jason Spencer zdá se vzápětí out a tenhle díl byl geniální, už dva dny se to snažím zpracovat a nechat na pokoji - vidíš a pořád nevěříš... Ať si kdo chce co chce fňuká, tak zatím je to naprosto skvělý, možná "Boratův" vůbec největší masterpiece.(25.7.2018)