Epizoda 5 (E05) (epizoda)

Komedie

USA, 2018, 27 min

 • SpaceOdyseus
  ****

  V soutezi "jak velkou kravinu jde vymyslet a zabavne podat" nema Cohen konkurenci. Ne kazdy segment je extra zabavny. Treba tady je hned prvni celkem nuda, ale v kazdem dile se najde neco, co je fakt vyhra (zde treba Rastafarianske lobby a ochrana pred setnutim hlavy).(14.8.2018)

 • InJo
  ****

  "Už jsem zažil 14 teroristických útoků. Z toho 3 jsem sám rozpoutal."(14.8.2018)

 • BaronDevil

  Ten konec nemel chybu :D(18.8.2018)

 • Frajer42
  *****

  Opět, znovu a zas naprosto úžasné. DJ Samotka nahodil v úvodu vysokou úroveň, kterou si tento díl zachoval až do samotného konce. Následovalo opět klasické focení před zeleným plátnem a fotomontáž pro charitativní účely, kde si Cohen udělal prdel z dalšího pologramotného retarda. Hodně se v tomto dílu vydařila i pravidelná dávka boje proti terorismu, kdy bylo třeba zneškodnit bombu umístěnou v plenkách dítěte za 10 sekund. Zlatým hřebem byl poté závěr a moudrá rada nad zlato, kterak si zachránit koule před popravou. Luxus, který je po celou dobu na nejvyšší představitelné úrovni humoru. Cohen je opravdu mimořádně velký frajer.(16.6.2019)

 • Radek99
  ****

  Teda DJ Samotka mne rozboural hned na začátku a dál to nemělo sestupnou tendenci...závěr dokonalý, Colonel Erran Morad mne zase dostal... Teď vás naučím, jak přežít popravu. Já už přežil dvě... Výborný díl...(18.8.2018)