Wellington Paranormal (TV seriál)

Komedie / Krimi / Fantasy / Horor

Nový Zéland, 2018–2020, 7 h 5 min (Minutáž: 21–24 min)

Komentáře uživatele Marceloo k tomuto TV seriálu

Hlavné mesto Nového Zélandu Wellington je miestom, kde sa odohráva nespočetné množstvo paranormálnych aktivít. Policajný zbor je preto prinútený vytvoriť zvláštnu jednotku, ktorá tieto prípady rieši a snaží sa ich udržať v tajnosti. Na vyšetrovatelov O'Learyovú a Minoguea čakajú súboje s démonom, upírmi, duchmi, vlkodlakmi, mimozemšťanmi a dokonca aj s kolegami, ktorí boli nakazení zombie vírusom. - Celkom podarený spin-off k zábavnému hororu What We Do in the Shadows, konkrétne k tejto scéne. Celé sa to nesie na vlne vtipov a absurdných situácií, do ktorých sú ústredné charaktery s výbornou chémiou medzi nimi postavené. Tvorcovia si samozrejme robia srandu z policajtov a ich nešikovnosti na každom kroku, k čomu využívajú hlavne Mockumentary štýl, ktorým to je celé nahrané, takže sa na to pozerá velmi dobre. Dej sa povenuje takmer každému Monster Horror subžánru a na Novom Zélande majú ludia humor, ktorý mi sedí, takže tých šesť krátkych epizód nabitých akciou sa dá bez problémov vydržať. Komu sa páčil predchádzajúci výtvor od tohto tímu, nemal by si tento seriál nechať ujsť.+ 2 herci z What We Do in the Shadows(2.9.2018)