Pilot (E01) (epizoda)

Drama / Sportovní

USA, 2018, 42 min

Tvůrci:

April Blair

Režie:

Rob Hardy

Scénář:

April Blair

Kamera:

Ramsey Nickell

Hudba:

Blake Neely

Producenti:

Ryan Lindenberg

Střih:

Evan Schrodek

Scénografie:

Hugh D.G. Moody

Kostýmy:

Olivia Miles
(další profese)
  • Jamal
    ****

    Sportovní kinematografie patří k mým oblíbeným. I proto jsem sáhl po tomto nenápadném, neznámými herci obsazeném seriálu který pyšní, že je inspirován podle skutečných událostí. Od prvního dílu je cítit nádech mladistvé energie a tak trošku mě to vrátilo do doby Školy zlomených srdcí. Nenápadně mi také připomíná Twilight ságu v až příliš idylicky zobrazené trenérovi dokonalé rodinky. Pokud toto všechno "přetrpíte", hodíte za hlavu a necháte tomu volný průběh budete mile překvapeni, že seriál který svým příběhem snad nejvíce připomíná Zrození šampiona, hlavu a patu má - tedy zatím (k šestému dílu) a dokáže i nějakými dějovými zvraty překvapit, což je na dnešní dobu takřka zázrak. Scény mají drive, nic tam není zbytečné, dokáže vás vtáhnout do psychologie postav a to nejen do role hlavní postavy celého příběhu Spencera, kterého hraje velice nadějný a charismatický začínající herec Daniel Ezra. Jde jen o to, zda se necháme do příběhu zatáhnout :). 40% Zrození šampióna https://www.csfd.cz/film/256652-zrozeni-sampiona 20% Vzpomínka na Titány https://www.csfd.cz/film/15282-vzpominka-na-titany 20% Škola zlomených srdcí https://www.csfd.cz/film/72500-skola-zlomenych-srdci 10% Twilight sága https://www.csfd.cz/film/252134-twilight-saga-zatmen 10% Selma https://www.csfd.cz/film/275833-selma(17.11.2018)

  • wanry02
    ****

    Tak první díl tohoto nenápadného seriálu dopadl dobře. Po rozpačitém začátku se příběh rozběhl a začal chrlit spoustu zajímavých momentů a postav, které se mi už od prvního dílu zalíbily, no a rozhodně mně nalákaly na další díly, které dle mého názoru ještě mají hodně co nabídnout. 70%(12.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace