Hope stojí před nebezpečným úkolem. Josie hledá odpovědi v hloubi duše. Lizzie požádá Cleo o inspiraci a je překvapená, kde ji najde. Landon pokračuje ve své mírové misi. (HBO Max)

Tom10000

8.díl. Hope pátrá po hlavních členech Triády, aby je zabila. MG se zatím jako vůdce týmu snaží přijít na další způsoby, jak zachránit Hope. Cvičí Ethana, a také se od Cleo dozví, jakým způsobem může zabít Hope. Lizzie zatím odvede Ethana pryč, ale jen proto, aby si vyslechla rozhovor MG - ho a Cleo. Díky tomu se dozví o stromu a z popela vytáhne jeho kus, jenž si u sebe ponechá. Díky terapeutické krabičce se v ní probudila temnota a touha zabít Hope. Josie se mezitím ve stejné terapeutické skříňce dozví, že nejlepší způsob, jak žít, je myslet i sama na sebe. Ted, Landon a Alaric se snaží získat minci pro Převozníka, a Landon i Alaric jsou rozhodnuti vrátit se k Hope. Ta zatím zabila čarodějnici i vlkodlaka. Upíří vůdkyní je ale nám (pro The Originals) známá Aurora de Martel. Díky lsti si s Hope vymění tělo. Je tedy zřejmě, dle mne, připravená zničit Hopiino tělo i sebe sama, aby zničila "hříčku přírody". 95 procent. ()