Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Hope je moje favoritka, krásná mladá žena, příběh je velmi dobře proveden, každým dílem blíže k pravdě a po každé jinačí démon. Efekty nejsou dokonalé ale uspokojivé, herecky slušně a dobře vybráno. Je sice pravdě že to má jiný směr ale já jsem po první sérii velmi spokojen, poslední díly byly napínavější a zajímavější, takže vylepšit drobností a bude to možná i top. Přesto mi chybí stáří známý.(27.9.2019)

• Arsenal83

Zase upíry a vlkodlaci. To je v roku 2018 mimoriadne nápadité. Už čakám, kedy zas vylezie nejaký pseudoproducent a napadne ho: Poďme natočiť niečo o spidermanovi, to sme tu už dlho nemali!(25.12.2019)

• Bozvav

Kdyby mi bylo patnáct, asi jsem nadšená, takto šly jejich problémy mimo mne. Po shlédnutí 5 dílů musím podotknout, že je to blbina.(19.10.2019)

The Originals se stalo mou srdcovou záležitostí. Bylo mi sice jasné, že Legacies bude slabší odvar spíše pro pubertální publikum,,, ale tak koukla jsem se že… A hele, ono to nebylo až tak špatné! Sice to nebylo až tak dramatické, sice to nebylo ultra nejvtipnější, sice mě chvílemi štvala ,,ukřivděná‘‘ Hope ale ve výsledku se to dalo shlédnout skoro v kuse bez jakýchkoliv obtíží. Nápad s vymřelými monstry byl chytrý, jelikož upíři, vlkodlaci a čarodějové už jsou celkem okoukaní. Seriál si na nic nehraje. Je to prostě o Hope, která chodí do školy pro nadpřirozené děti, vyniká svým původem a neuvěřitelnou silou a zápasí s emocemi puberťačky a přeživšího původní rodiny… Vaše očekávání to nezklame (pokud jste si je nenastavili vysoko) a některé díly vás dokonce příjemně potěší a překvapí.(24.4.2019)