Cam

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 94 min

Hodně dobré překvápko, u kterého jsem čekal, že to bude obyčejná krádež identity cam girl, ale po zkouknutí filmu mi to přijde mindfuck jako Nepřítel, Příchozí a podobné filmy. 90 minut je úplně akorát, děj jede rychle a diváka táhne celou dobu, hezké prostředí i výkon herečky. Doporučuju po filmu pustit tohle video, které odhaluje buďto velké chyby ve filmu, nebo naopak velké náznaky něčeho většího (střídání oblečení Loly, nesmysly v datech na internetu - podívejte se sami, fakt to stojí zato). https://www.youtube.com/watch?v=bsM8g12wZRs(6.12.2018)

Nikdy by mě nenapadlo, že ta jednooká z Příběhu služebnice může být takhle sexy. Ale stalo se a to i proto, že Madeline Brewer se tady vůbec nestydí. Co se zápletky týče, tak ukradená identita není ničím novým, ale prostředí erotických portálů má v tomto případě premiéru, díky čemuž to celé působí neokoukaně. Filmaři se lehce dotknou i rodinné linky a ukážou řevnivost či kolegialitu mezi děvčaty, což puncu originality přidává. Líbivý je i řekněme děvkovský vizuál. Jediné, čeho jsem se trochu obával, bylo vyústění. Zápletka se totiž postupem času nabízela několik konců, ale žádný z nich nebyl podle mého gusta. Ale anii tady mě nakonec film nezklamal. Netflix opět boduje. 80%(15.12.2018)

Asi po dvaceti minutách, jsem si tak v duchu říkal, že je celkem fájn vidět takhle ke konci roku pořádnej SEXY horor. Jenže vtip je v tom, že tohle není žádný horor, ale celkem píčovinka, což je škoda. Pokud jste ještě nenavštívily stránku Bongacams, tak asi raději doporučuji to, než tenhle film. Už jen čekám horor s ukradeným instagram účtem. Plusem je pěkná hlavní postava a pěkné barvičky filmu.(14.12.2018)

Nejedná se o žádnej masterpiece, ale snahu o sdělení a pochopení cením a nutno ještě dodat, že na to jak brečí publikum, tak chápu nedšené "kritikum". Pokud se odprostíte od určitého rozpočtu i o až očividné, místama i křečovité snaze poukázat na "onlin/virtual life", tak jde bez debat o fakt zajímavý počin a především debut Daniela Goldhabera. Na něj si dám opravdu pozor a doufám, že příště jeho překvapení bude o několik levelů vejš. Nebo jsem se v půlce jenom zhulil a přišlo mi to "intense"? Kdo ví. Sere pes.(25.1.2019)

• JASON_X

Jako údajný 'thriller' a 'horror' - bezostyšná blamáž; ne, není to žádný thriller natož horror. Jako názorné a poučné nakouknutí do virtuálního polosvěta bezcenných zdegenerovaných polodementů cenný studijní materiál; jen nevím, jestli mám cítit spíš soucit nebo štítivé opovržení nad zoufalci, kteří v reálu opravdu za prachy retardovaně četují s podobnými duchoprázdnými blbkami, aby unikli ze svého osobního pekla zamindrákované osamělosti. Jelikož ale vesměs budou asi úplně stejně vylízaní jako ony, tak volím spíš to opovržení. Jako zábava - 0 bodů; kdyby to byl pětiminutový kraťas, ve kterém po pár minutách mozkorvoucího plkání nějaké diblíkovité kravky vleze do místnosti dvoumetrové hovado v řeznické zástěře a uřízne kravce hlavu kinžálem, bude to jistě zábavnější. Řemeslné zpracování - špičkové; inu Netflix. Herecké výkony - přesvědčivé; dobrá práce. Zápletka a rozuzlení - 0 bodů; a šup s tím do koše.(3.1.2019)

• - Celosvětová premiéra proběhla 18. července 2018 na filmovém festivalu Fantasia v Kanadě. (Stoka)

• - Když Alice (Madeline Brewer) najde památeční web pro Hannah, nad fotografií je napsán rok úmrtí 2014, ale pod ní datum úmrtí 17. červenec 2015. (Morrighan)