Revoluce YouTube (TV film)

YouTube Revolution

Dokumentární

USA, 2015, 45 min

Ne že by to přinášelo něco nového, ale rád jsem si poslechl nějáké zajímavosti o jedné z internetových stránek, kterou rád navštěvuji dennodenně. Dozvěděl jsem se pár zajímavých informací a skutečností. Pokud, ale chcete vědět něco více o tomto serveru zrovna bych tento dokument nedoporučil. ( 25.9.16/MAC )(26.9.2016)

Sice ta reklama na YouTube razí do očí, ale jinak je to povedený dokument o tom jak YT změnilo pohled na obyčejné lidi. Jak už zaznělo v dokumentu, už není potřeba žádných lidí v drahých oblecích a ředitelů velkých hudebních studií aby se z vás stala celebrita. A přitom to začalo docela nevinně, když pár týpků napadlo udělat stránku kam by lidi posílaly svoje videa. Zaujalo mě třeba to že výblitek jménem Justin Bíbr, by byl bez YouTube úplný hovno, kdyby nebylo jednoho kreténa (zasloužil by pár facek) který se rozhodl že z něj udělá příklad toho že není potřeba ani peníze a ani vlivných lidí aby se z někoho stala modla všech vypatlaných puberťaček. A to že Obama vyhrál volby jen díky YouTube, bych asi zase nebral až tak vážně. Takovou moc ta stránka zase nemá - i když na to šel taky celkem chytře.(22.9.2015)