Liu xing hua yuan (TV seriál)

• Čína

流星花园

Meteor Garden

Drama / Romantický

Čína, 2018, 49x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Zíza

Není to nejlepší zpracování klasiky Hana jori dango, ačkoliv je jedno z nejpřesnějších. Některé chvíle byly geniální, jiné ale úplně o ničem. Někdy herci hráli, někdy se jen divně ksichtili. Ano, umí to být velkolepé, bohužel také plné product placementu a levné. Je milé, že odkazovali ústřední písní na předchozí tchajvanské zpracování z roku 2001, kterému dokonce v posledním díle vzdali hold. Ale je to také nudné a bohužel hlavní hrdinka byla dost často na zabití. Abych se přiznala kromě japonské verze, kde jsem měla Makino fakt ráda a byla velmi dobře zahrána a zpracována, tak v jiných verzích mi občas lezla na nervy, tady nejvíce. Ale její představitelka byla vcelku roztomilá, tak se to dalo skousnout. Je to dobré i hrozné. Velmi, velmi rozporuplný seriál. Skvělá předloha, ale... Vše je tu jen na půl. Co tedy stojí za to, tak sladké momenty mezi ústřední dvojkou. Co to celé zabíjí, jsou poslední dva díly. To je prostě... jeden velký flashback a wtf moment v bílém. Nakonec to ve mně zanechává tak špatný dojem, že z původních 3* musím prostě snížit na 2*. Zbyla mi potom děsná pachuť. Silné 2*.(1.9.2018)

• Martyska

Klasike od Kórejčanov (Boys over flowers) sa to nevyrovná. Malo to svoje svetlé chíľky, ale dejovo podľa mňa až príliš prehnané, privádzalo ma to do silného cringu viackrát za epizódu. Obsadenie vizuálne nie je zlé, veľmi príjemne sa na hercov pozerá, estetika zaručená či už v oblečení (nech si Číňania hovoria čo chcú, mne sa páči jednoduchosť) alebo v hudbe, ktorá bola veľmi dobrá. Mňa osobne bavili príbehy vedľajších postáv viac než hlavného páru. Za mňa 2*, ale pokiaľ máte radi drámy ako "Strong Woman Do Bong Soon", bude sa vám páčiť aj táto.(28.9.2018)