Veľmi zaujímavé spracovanie, veľmi. Mónika fantastická. Záberov Budapešti dole hlavou toľko, že vám to nestihne liezť na nervy. Muzika môže byť. No a najlepší je ten príbeh, ktorý sa na začiatku tvári mierne chaoticky, ale ono to všetko zapadne pekne na tie správne miesta. Originálny kúsok, na môj veru.(27.10.2019)

• Davies182

Netuším, kde tvůrci berou tu neskutečnou drzost, naroubovat do kriminálky tolik nelogičností (neexistující psychotesty hl. postavy, vztahy na pracovišti, vládní konspirace jak z brakového akčního filmu aj.), ale tohle já jim teda nežeru. Chválím Maďarům nadupaný vizuál a pár dobrých scén, ale to je asi tak všechno. A ta snaha o krutopřísnou depresi ala feeling jak z Temnýho případu tomu teda taky moc nepomáhá.(3.11.2019)

50% — Ne že by forma přímo zvítězila nad příběhem, ale dost se o to snažila a nakonec to bylo o prsa korejské dívky. Příběh byl zajímavý, ale nebýt té formy, asi by byl film minimálně tak o třetinu kratší. Zpočátku to bylo trochu nepřehledné, být to asijský film, tak bych se v tom, kdo je kdo, asi ztratil úplně, ale s přibývajícím časem se to zlepšilo, i ta zmiňovaná forma už tolik neobtěžovala. Závěr se dá snad považovat za happy end, i když s jednou drobnou kaňkou. Jen tedy mi přijde velmi nepravděpodobné, že by takhle psychicky nemocná žena mohla tak dlouho pracovat u policie a ještě nosit zbraň.(26.10.2019)

Maďarský režisér Károly Ujj Mészáros se vrací s temným thrillerem se zaměřením na ideologické otázky a důležitost minulosti. Ve snímku jsou různé archetypy jako traumatizovaná policistka, loajální kolegové, sériový vrah skrývající tajemství , řetěz příkazů apod. Režisér se dosti zaměřuje na ukazování svého formálního mistrovství v americkém stylu než na příběh.(17.12.2019)

Pomalší štýl rozprávania je spôsobený dôrazom na psychiku hlavnej hrdinky, ktorej sa zabil manžel a má neustále problémy s dcérou, ale filmu to len prospieva. Nuda vôbec nehrozí, udalosti sú správne dávkované a čiastočný politický presah dáva tušiť, že i v Maďarsku majú podobné problémy ako v našich krajinách. Unikátom sú prelínačkové zábery na mesto hore nohami, ako umelecký zámer znázorniť, že sa svet obracia naruby to bol výborný nápad. Za zmienku stojí aj zaujímavý výber hudby. 4+(27.10.2019)