Bájní tvorové: Dračí hrobka

Eric Styles

Andy Briggs

Shu Yang
  • sedm.1

Poměrně upřímně vítám tyhle herecké „crossovery“ akčních béčkových legend, kdy si navzájem vypomáhají v dosažení co nevyšší kvality a zajímavosti svých filmových počinů a většina takovýchto spoluprací doposud dopadávala docela slušně a koukatelně, nicméně tato podívaná je ultimátně výjimečná, neboť se jedná o naprosté dno, které je prostě nesnesitelně špatné, a to prakticky ve všech ohledech. Nicméně, já ale v první řadě vůbec nechápu, co tu dělají právě ty dva akční borci, když ten film je o všem možném, i nemožném, ale určitě ne o akci. Jaká má jejich účast tady vůbec smysl??? Adkins je přeci v současnosti jedním z nejlepších bojovníků filmové plátna, Lundgren zas oblíbený nabušený monstrum, a oni tu devadesát minut přešlapují a diskutují o ještěrkách, zda-li je zachránit, či zabít? To si jako udělali ze svých fanoušků prdel? Nebo to mysleli snad vážně? No, především u Adkinse to nechápu vůbec a asi jen tak někdo mi to nevysvětlí. Dějově je to tedy jinak samozřejmě také šílená nuda a tupost maximálních hodnot, trikově to osciluje někde mezi laciným céčkem a domácím videem, atmosféra, napětí, či nějaká stylovost, to vše tu působí zcela NULOVĚ, a já jsem prostě jen zděšen a znechucen z toho, co je to za sračku, do které jsem se nechal navíc velice snadno nalákat jmény mých dvou oblíbených akčních protagonistů, kteří se tu ovšem jen nehorázně ztrapňovali, takže tentokrát jsem spolu s nimi šlápl prostě jen do hodně velkého a smrdutého lejna, které si nezaslouží nic jiného, než ODPAD!!!(13.3.2015)

Čekal jsem blbost na bázi Asylum, ale byl jsem celkem překvapen. Ano, triková stránka je strašná, ale myšlenka a obsah je celkem slušný. CITÁT - Biologové nám tvrdí, že všechny druhy už byly objeveny........... Dolfík je klasický, jako skoro v každém posledním filmu, ale nedostává zde tolik prostoru a tak je čas na jiné herce. A těm to celkem jde. DIALOG - Chytil jste ho? Nechytil. Ale chytím............. Není to žádný supr film, to ne, ale jako celek to funguje a já se přes to přenesl a dokoukal- CITÁT - Jste předvídatelný...........(4.5.2015)

• sotek

Tak nějak bych souhlasil s tím co napsal Adrian. Lundgren a Adkins se opravdu do podobného typu filmu nehodí. Obvzlášť když jejich bojové schopnosti leží ladem a skladem. Chválím na béčko slušný triky rychle to uteče, ale jinak mě to nenadchlo. Po druhým shlédnutí možná přehodnotím, ale nevím nevím. Spíš nic než moc.(24.11.2013)

• Segrestor

Bájní troubové: Ptačí budka je bohužel film, který je natočen výhradně pro děti, jen s tím, že někdo opomenul tento fakt uvést na obal VHS. Takže natěšení zasednete před video, zasunete kazetu a spokojeně se první minutu vracíte do osmdesátých let, pak vás to ale hodí do dnešní doby plné podobných rádoby retro filmů s lacinou produkcí a obsazením a s mnohem pitomějšími zápletkami. A že to je horor? Všímáte si, že mlčím, ne?(4.3.2015)

• blackJag

No blbost veliká. Nemám nic proti Lungrenovi nebo Adkinsovi, nevadí mi béčkové náměty, ale trochu toho scénáře se mohlo urodit, když už se všichni tak snažili :-) A taky Adkins jako vědec, není to plýtvání? V každém případě držkobraní Dolph vs. Scott nepochopitelně prostor nedostává. 20%(25.11.2016)